Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Derliaus šventė Trečiajame sektoriuje

2021-09-17

Kaip ir kiekvienais metais, atėjus rudeniui darbščiausiems „Žaliosios oazės“ būrelio nariams organizuojama „Derliaus šventė“. 

 

Nuteistųjų įdėtas triūsas ir darbas pasiteisina, visą vasarą vyrai mėgavosi savo užaugintais vaisias ir daržovėmis. Šiais metais derlius tikrai gausus, o taip gera skinti, iš mažų daigelių, savo rankomis užaugintas gėrybes.

 

Trečiajame sektoriuje yra keturiolika šiltnamių, kuriuose nuteistieji augina pomidorus, agurkus ir paprikas, taip pat pabandė užsiauginti melionus ir arbūzus, kuo labai džiaugiasi, nes puikiai pavyko. Darže visą vasarą augino įvairias daržoves: svogūnus, ridikėlius, burokėlius, špinatus, salotas, moliūgus, cukinijas, baklažanus, daug rūšių vaistažolių ir prieskoninių žolelių.  

 

Šventės metu dalyviai vaišinosi patiekalais iš pačių užaugintų vaisių ir daržovių, kepė dešreles, cukinijas, bei aptarė būrelio veiklą. Išrinktas darbščiausias būrelio narys, tvarkingiausias sklypas, organizuoti įvairūs žaidimai. 

 

 

Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje nuteistųjų rankomis yra sukurta daug gėlynų, kurie džiugina spalvų ir kvapų gausa. Džiugu, kad jie turi galimybę prisidėti prie aplinkos puoselėjimo, nes tai ne tik laiko praleidimas, pabuvimas gamtoje, bet taip pat vidinis pasitenkinimas.

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. rugsėjo 17 d. 14:54
 

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?