Naujienos

Budrūs pareigūnai užkardė draudžiamų nuteistiesiems turėti daiktų patekimą į įstaigą ir sulaikė įtartiną asmenį

Š. m. liepos 4 d., apie 21.00 val. pareigūnas, tarnybą atlikdamas apsaugos poste, pastebėjo, kad netoli pataisos įstaigos apsauginės tvoros krūmuose stovi įtartinas asmuo. Įtaręs, kad netrukus gali būti atliktas permetimas į pataisos įstaigos teritoriją pranešė patrulinės grupės pareigūnams. Patrulinės grupės pareigūnai tuoj pat nuvyko į įvykio vietą ir krūmuose rado asmenį, kuris rankose laikė plastikinį maišelį, kuriame buvo 5 lipnia juosta pervynioti buteliukai po 0.5 l talpos su skysčiu. Įtartinas asmuo netrukus buvo sulaikytas ir pristatytas į administracines patalpas įvykiams išsiaiškinti.

Apie įvykį informuoti Kauno m. VPK, Kaišiadorių raj. PK pareigūnai, kuriems atvykus nustatyta sulaikytojo tapatybė. Sulaikytas asmuo prisipažino, kad turėjo tikslą atlikti draudžiamų daiktų permetimą į Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmojo sektoriaus teritoriją ten bausmę atliekantiems nuteistiesiems.

Policijos pareigūnai piliečiui surašė protokolą ir skyrė 500 eurų baudą.

Liepos 5 d. apie 6.10 val. Pirmojo sektoriaus Saugumo valdymo skyriaus pareigūnai tikrindami apsaugos perimetrus rado 3 paketus. Saugumo valdymo skyriaus pareigūnai išardę ir apžiūrėję minėtus paketus, juose rado 5 mobiliojo ryšio telefonus, 11 SIM kortelių, 34 pakelius sausų mielių, 3 pakelius gyvūninės kilmės žarnų, laisvų rankų įrangą bei 0,5 l talpos indelį su medumi.

Visi atlikti permetimai pareigūnų buvo užkardyti laiku. Draudžiami nuteistiesiems turėti daiktai nuteistųjų nepasiekė.

Šiuo metu Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje bausmę atlieka 662 nuteistieji.

Informacija atnaujinta 2019 m. liepos 5 d. 11:55

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos