Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Budrių pareigūnų dėka sulaikyti įtartini asmenys

2019-08-12

2019 m. rugpjūčio 8 d. apie 22.45 val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje iš pareigūno vykdančio tarnybą apsaugos poste gautas pranešimas apie atliekamą 9 paketų permetimą į įstaigos teritorijos 6-ą lokalinį sektorių. 7 paketus spėjo pasiimti nuteistieji, 2 paketus pavyko paimti pareigūnams, kuriuose buvo: mobiliojo ryšio telefonai – 5 vnt., SIM kortelės – 5 vnt.

Tą pačią dieną apie 1.50 val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje iš pareigūno vykdančio tarnybą apsaugos poste gautas pranešimas, kad girdi traškesį galimai vaikštant žmogui. Pareigūnams operatyviai sureagavus į pranešimą ir išėjus į nurodytą vietą apžiūrėti sektoriaus prieigas buvo sulaikyti du asmenys, kurie ketino atlikti permetimą į sektoriaus teritoriją. Sulaikyti asmenys su savimi turėjo 9 paketus. Išardžius paketus buvo rasta: 18 vnt. mobiliojo ryšio telefonų, 4 vnt. SIM kortelių, vienas įkroviklis ir USB laidas.

Apie įvykį informuoti patrulinės grupės ir Kauno m. VPK, Kaišiadorių raj. PK pareigūnai, kuriems atvykus nustatyta sulaikytųjų tapatybė.

Sulaikyti asmenys prisipažino, kad turėjo tikslą atlikti draudžiamų daiktų permetimą į Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmojo sektoriaus teritoriją ten bausmę atliekantiems nuteistiesiems.

Abu pažeidėjus ir draudžiamus nuteistiesiems turėti daiktus išsivežė policijos pareigūnai.

Šiuo metu Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje bausmę atlieka 629 nuteistieji.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. rugpjūčio 12 d. 14:24