Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Bendradarbiaus su nuteistųjų šeimas globojančia organizacija

Pravieniškių pataisos namuose-atviroje kolonijoje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su VŠĮ Šeimų centru „Būkime kartu“ dėl bendradarbiavimo, nuteistųjų integracijos į visuomenę, užimtumo ir nusikalstamumo prevencijos srityse.

 

Šeimų centras teikia pagalbą įvairius sunkumus, krizes patiriančioms šeimoms, nedirbantiems asmenims. Šiuo metu Šeimų centro vadovė Inga Bradūnienė mato galimybę pagal poreikį padėti Kauno mieste gyvenančioms šeimoms, kurių šeimos nariai patenka į pataisos įstaigą. Tokioms šeimoms siūloma pagalba teikiant jiems bendrąsias socialines paslaugas, įtraukiant į organizuojamus sociokultūrinius renginius,  vykstančias grupes, „Šeima –šeimai“ projekto veiklas - kuomet atrinktos, apmokytos savanorių šeimos padeda silpniau funkcionuojančioms šeimoms.

 

Taip pat iš pataisos įstaigos paleidžiami nuteistieji, nurodantys gyvenamąją vietą Kauno m. Dainavos seniūnijoje, išėję į laisvę gali dalyvauti šioje seniūnijoje vykdomame socialiai pažeidžiamų asmenų integracijos į bendruomenę ir darbo rinką projekte, kuriame gaus įvairią socialinių darbuotojų pagalbą įsidarbinant ir sprendžiant kitus iškilusius sunkumus.

 

Šeimos centras siūlo galimybę nuteistiesiems, galintiems išvykti  už pataisos įstaigos ribų,  atlikti savanoriškus darbus organizacijoje, prisidedant prie jos patalpų ar teritorijos tvarkymo.

 

Ilgametę socialinio darbo patirtį turinti VŠĮ Šeimų centro „Būkime kartu“ direktorė Inga Bradūnienė, taip pat pataisos įstaigoje dirbanti Resocializacijos skyriaus specialiste Pusiaukelės namuose, pasirašydamos sutartį trumpai pristatė vadovaujamos organizacijos veiklą ir bendradarbiavimo, dalinimosi patirtimi galimybes gerinant nuteistųjų, paleidžiamų iš įkalinimo įstaigos, socialinę integraciją.

Informacija atnaujinta 2021 m. gruodžio 31 d. 09:47

AKTUALU!

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ(nuteistųjų giminėms ir artimiesiems)

Pasimatymų biurų telefono nr.

Pirmasis sektorius (8 346) 56303

Antrasis sektorius (8 346) 56489

Trečiasis sektorius (8 346) 56288

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?