Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Arešto bausmę atliekantys nuteistieji tiki šv. Kalėdų stebuklais

2020-12-23

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Antrajame sektoriuje bausmę atlieka pilnamečiai vyrai, kuriems teismo nuosprendžiu paskirta arešto bausmė.

Arešto bausmę atliekantiems nuteistiesiems turbūt kaip ir daugeliui žiemos šventės asocijuojasi su kalėdinių dekoracijų gaminimu, eglutės puošimu bei mandarinais kvepiančia aplinka. Nuteistieji nors ir būdami nelaisvėje išgyvena džiugią nekantravimo nuotaiką, puošiasi sekcijas, kartu su Resocializacijos skyriaus specialistėmis skaito kalėdines pasakas, rašo šventinius sveikinimus artimiesiems ir tiki stebuklais.

Nuteistieji mokomi sveiko, blaivaus gyvenimo būdo įgūdžių, jų lavinimo ne tik atliekant arešto bausmę, bet ir išėjus į laisvę. Nuteistieji supažindinami su dvylikos žingsnių programa bei jos sveikimo principais, taip pat reabilitacijos centrais veikiančiais laisvėje ir jų teikiamomis pagalbos formomis.

Šiuo metu arešto bausmę atlieka 29 nuteistieji.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. gruodžio 23 d. 14:25
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos