Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Antrojo sektoriaus nuteistieji dalyvavo Forumo teatro „Prasmingoje diskusijoje“

2020 m. sausio 31 d. nuteistieji, bausmę atliekantys Antrajame sektoriuje, turėjo galimybę dalyvauti edukaciniame užsiėmime: Forumo teatras „Prasminga diskusija“.

Šią nuostabią galimybę suteikė Radviliškio miesto kultūros centro darbuotojai. Šios teatro formos pagrindinis tikslas yra skatinti visuomenę mokytis, analizuoti savo elgesį bei diskutuoti apie opias socialines problemas. Pasitelkiant šią teatro metodiką yra siekiama padėti žmonėms, patiriantiems diskriminaciją, išvengti kasdienės konfrontacijos su užgauliotojais.

Forumo teatras prasideda trumpu pasirodymu, kuris gali būti ir improvizuotas. Antrojo sektoriaus nuteistieji turėjo galimybę ne tik stebėti, bet ir įsitraukti į pasirodymą. Kartu su aktoriais buvo aptariamos įvairios situacijos, diskutuojama apie žmogiškąsias vertybes, prisimenami vaikystės bei paauglystės nuotykiai. Jaukioje atmosferoje skambėjo daug juoko, o aktoriai ne tik vaidino, bet ir atliko įvairias žinomas dainas, grojo gitara.

Dalyvaudami tokiuose užsiėmimuose, nuteistieji turi galimybę atsipalaiduoti, geriau pažinti vienas kitą ir ugdyti tarpusavio supratimą, toleranciją vienas kitam.

Dėkojame Radviliškio miesto kultūros centro vadovei R. Atkočiūnienei ir kitiems svečiams už suteiktą galimybę Antrojo sektoriaus nuteistiesiems įsitraukti į kultūrinę visuomeninę veiklą. Renginį organizavo Antrojo sektoriaus Resocializacijos skyriaus darbuotojai.

Informacija atnaujinta 2020 m. vasario 3 d. 16:52

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos