Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Antrojo sektoriaus nuteistieji gamino šventinius vainikus

2020-12-23

Kai pirma šalna sustingdo lapus ir vėjas blaškosi už lango, artėja gražiausia metų šventė – šv. Kalėdos.

Skatinant pozityvų Antrojo sektoriaus nuteistųjų užimtumą, artėjančių švenčių proga buvo suteikta galimybė prisiliesti prie kalėdinio vainiko pynimo. Kuriant vainikų papuošimus, buvo stengiamasi naudoti kuo daugiau natūralių detalių. Gamtos dovanojamas medžiagas svarbu naudoti ne vien dėl taupumo, bet ir dėl ekologijos.

Apskritimas nuo senų laikų yra amžinumo ir vienybės ženklas, taip pat reiškiantis niekada negęstančią saulę ir jos metinį ciklą. Kaip ir žiedas, taip ir vainikas yra ištikimybės ženklas, Dievo ištikimybės pažadams ženklas. Visada žaliuojančios eglės arba pušies šakos, kuriomis vainikas puošiamas, išreiškia viltį ir nesibaigiantį amžiną gyvenimą.

Įprasminant artėjančių švenčių dvasią bei skatinant komandinį darbą, Antrojo sektoriaus nuteistieji pagamino virš 20 vainikų, kuriais vėliau galėjo pasipuošti savo gyvenamąsias patalpas.

Kūrybinis darbas padeda atsipalaiduoti, ugdo kantrybę bei skatina keistis. Dirbant komandose, Antrojo sektoriaus nuteistieji ne tik lavina gebėjimą priimti kito nuomonę, bet ir gerina tarpusavio santykius, bendruomeniškumą.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. gruodžio 23 d. 15:26
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos