Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 67 007

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Esant nesklandumams, jungiantis prie tarnybinio elektroninio pašto, kreipkitės į Veiklos organizavimo skyriaus specialistą.

Naujienos

Antrojo sektoriaus nuteistieji išdrožinėję savo užaugintus moliūgus, surengė parodą

2020-11-10

Atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją dėl karantino, Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Antrojo sektoriaus Resocializacijos skyriaus specialistai suorganizavo nuteistiesiems moliūgų drožinėjimo pamokas, kurių metu buvo vedama diskusija apie Vėlines, Vėlinių prasmę, prisimenami mirę artimieji, taip pat suteikta galimybė prisiliesti ir prie visiems gerai žinomo, su amerikiečių kultūra siejamo Helovyno, jo kilme bei tradicijomis.

Laikantis saugaus atstumo ir kitų karantino reikalavimų, mažomis grupelėmis nuteistieji turėjo galimybę išdrožinėti savo „Žalioje oazėje“ užsiaugintus moliūgus. Iš drožinėtų moliūgų, aktų salėje buvo surengta paroda. Po parodos moliūgais buvo papuoštas kiemas, kad visi galėtų pasigrožėti. Antrojo sektoriaus nuteistieji išdrožinėjo virš 30 moliūgų.

Kūrybinis darbas padeda atsipalaiduoti, ugdo kantrybę, padeda atskleisti meninius gebėjimus bei skatina keistis. Diskusijos lavina gebėjimą priimti kito nuomonę, gerina tarpusavio santykius, bendruomeniškumą, skatina atsipalaiduoti, mokomasi laisviau reikšti mintis, tolerantiškiau priimti ir išklausyti kito nuomonę.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. lapkričio 10 d. 14:50
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos