Kontaktai

Pravieniškių g. 5, Pravieniškių k., LT-56369 Kaišiadorių r., Lietuvos Respublika

Tel. +370 346 56 222

Faks. +370 346 56 313

El. paštas: pravienpn-ak@pravienpn-ak.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama.

Naujienos

Antikorupcinio švietimo ir pilietiškumo ugdymo paskaita

2019-06-07

Antikorupcijos prevencija siekiama, kad korupcija kuo mažiau trukdytų plėtoti ekonomiką, demokratiją, kurti socialinę gerovę, stiprinti nacionalinį saugumą, gerinti viešųjų paslaugų teikimo kokybę, mažinti korupcijos pasireiškimo galimybių atsiradimą, užtikrinti skaidrią ir veiksmingą veiklą. Viena iš korupcijos prevencijos priemonių yra antikorupcinio švietimo ir pilietiškumo ugdymo programos.

Supažindinti su viena iš tokių programų 2019 m. birželio mėn. 4 d. į Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Trečiąjį sektorių atvyko lektorė Rūta Stankienė.

Ji pravedė paskaitą, kurios tikslas - ugdyti nuteistųjų antikorupcines nuostatas, nepakenčiamam korupcijos augimui pilietinę poziciją, ugdyti jų pilietiškumą, asmens teisių ir pareigų visuomenei ir valstybei sampratą. Lektorė supažindino nuteistuosius su korupcijos samprata, korupcijos atsiradimo priežastimis ir pasekmėmis.

Paskaitos metu buvo aptariama vertybių suvokimas, diskutuojama apie asmeninę ir bendrą atsakomybę. Įdomiai ir vaizdžiai buvo pristatyta žmogaus teisių istorija, įstatymų pažeidimų pasekmės. Nuteistieji suprato, kad kiekvienas žmogus nors maža dalelyte gali prisidėti prie korupcijos mažinimo.

Visi susirinkusieji noriai dalyvavo diskusijoje, turėjo progą išreikšti savo mintis, nuomones ir pasiūlymus aktualiomis temomis. Paskaita skatino pasverti savo vertybes, keistis, ugdyti pareigingumą ir atsakomybės jausmą.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. birželio 7 d. 10:34
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos