Kontaktai



Lietuvos probacijos tarnyba

Klaipėdos regiono skyrius, adresas Taikos pr. 28 (7 aukštas), LT-91220 Klaipėda

Donatas Racevičius

viršininkas
8 656 84 903 (EN, RU) donatas.racevicius@probacija.lt; klaipeda@probacija.lt

Ramūnas Šimkus

vyriausiasis specialistas
8 699 86 224 (EN, RU) ramunas.simkus@probacija.lt

Karina Stakulienė

vyriausioji specialistė
8 607 32 933 karina.stakuliene@probacija.lt

Laura Valkavičiūtė

vyriausioji specialistė
8 672 84 577 laura.valkaviciute@probacija.lt

Jorinas Janavičius

vyriausiasis specialistas
8 672 87 081 (RU) jorinas.janavicius@probacija.lt

Eglė Sabonienė

vyriausioji specialistė
8 670 29 426 (RU) egle.saboniene@probacija.lt

Arnoldas Miliukas

vyresnysis specialistas
8 699 86 241 (RU) arnoldas.miliukas@probacija.lt

Dovilė Juodeikė

vyriausioji specialistė
8 677 57 810 dovile.juodeike@probacija.lt

Alina Pudova

vyriausioji specialistė
8 675 58 402 alina.pudova@probacija.lt

Konstantin Slatvickij

vyriausiasis specialistas
8 675 58 425 konstantin.slatvickij@probacija.lt

Neringa Bandzienė

specialistė

Indrė Kononovienė

specialistė
8 677 57 913 indre.kononoviene@probacija.lt

Julius Tarasovas

specialistas
8 677 57 903 julius.tarasovas@probacija.lt

Valerija Staponienė

specialistė
8 672 30 097 valerija.staponiene@probacija.lt

Kamilė Boltrukevičė

specialistė

Vidmantas Staponas

specialistas
8 672 84 631 (RU) vidmantas.staponas@probacija.lt

Aurelija Narvilienė

specialistė
8 672 86 963 aurelija.narviliene@probacija.lt

Dovilė Vasiliauskaitė

specialistė

Linas Andronovas

mediatorius
8 677 57 941 (EN) linas.andronovas@probacija.lt

Inga Jonikienė

vyriausioji specialistė
8 671 26 801 inga.jonikiene@probacija.lt

Modesta Kerpaitė

psichologė
8 672 41 950 modesta.kerpaite@probacija.lt
Informacija atnaujinta 2022 m. sausio 13 d. 09:15