Naujienos

Probacijos tarnybos priežiūroje esantys nepilnamečiai dalyvavo studijų ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2020

       Lietuvos probacijos tarnyba ne tik vykdo teistų nepilnamečių priežiūrą, bet ir stengiasi keisti jų požiūrį į gyvenimą, skatina siekti savo tikslų visuomenėje priimtinais būdais, ieško galimybių suteikti jaunuoliams kuo daugiau informacijos ir išsamių žinių apie profesijos pasirinkimo galimybes.

      Prie probacijos tarnybos pareigūnų iniciatyvos šviesti ir edukuoti prižiūrimus nepilnamečius šį kartą geranoriškai prisidėjo didžiausios tarptautinės studijų ir karjeros planavimo parodos Lietuvoje ir Baltijos šalyse „Studijos 2020“ organizatoriai, suteikdami dvidešimčiai jaunuolių bei vaikų iš socialinės rizikos šeimų galimybę nemokamai aplankyti parodą.

     Renginys vyko 2020 m. vasario 6-7 d. Litexpo parodų rūmuose Vilniuje. Probacijos tarnybos pareigūnai kartu su kitų Lietuvos bausmių vykdymo sistemos įstaigų specialistais atstovavo Kalėjimų departamento Mokymo centro stendą „Žmogus. Atsakomybė. Pokytis“, prie kurio jaunuoliai ne tik susipažino su pataisos pareigūno profesija, bet ir galėjo pabendrauti su skirtingų universitetų, kolegijų bei profesinio ugdymo įstaigų dėstytojais ir studentais, sužinoti apie karjeros galimybes ir studijas užsienyje bei Lietuvoje. Paaugliai klausėsi įkvepiančių pranešimų, dalyvavo nemokamose studijų konsultacijose ir karjeros modeliavimo dirbtuvėse.  

     Nepilnamečiams, kuriems buvo įteikti pakvietimai, apsilankyti parodoje buvo didelė staigmena ir jie noriai pasinaudojo tokia galimybe. Dalis jaunuolių net nežinojo, kad tokio pobūdžio parodos vyksta Vilniuje, buvo nustebinti. Pats didžiausias įvertinimas probacijos pareigūnui yra tada kai jis išgirsta pilnus nuostabos pasakojimus apie naujus potyrius ir puikius įspūdžius. Jaunuoliai pasakojo apie sužinotas profesijas, mokymosi galimybes ir netgi apie kuriamus planus – kur norėtų studijuoti baigę vidurinę mokyklą.

     Ne tik jaunuoliai dėkojo už suteiktą galimybę dalyvauti – parodos „Studijos 2020“ organizatoriams nuoširdžiai dėkoja ir Lietuvos probacijos tarnybos darbuotojai už pagalbą įtraukiant delinkventinius paauglius į resocializacijos procesą – ši patirtis tikrai pravers jaunuoliams planuojant savo ateitį, renkantis studijas bei specialybę.

 

Informacija atnaujinta 2020 m. vasario 10 d. 13:30

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Įvykių kalendorius

 
2020 m. vasaris
 
P
A
T
K
P
Š
S
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
Visi renginiai ir įvykiai

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos