Naujienos

Paskaita – diskusija apie alkoholio vartojimo žalą

2019-02-07

Lietuvos probacijos tarnybos Kauno regiono skyriaus specialistas Aurimas Peleckas, siekiant padėti priežiūroje esantiems asmenims vartojantiems psichika veikiančias medžiagas, 2019 m. vasario 6 d., 10 val. kartu su Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Druskininkų policijos komisariato tyrėja Edita  Vaitkevičiūte, Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialiste Sandra Gudaitiene, Anoniminių alkoholikų grupės „Arčiau namų“  bei Druskininkų socialinių paslaugų centro atstovais organizavo paskaitą – diskusiją apie alkoholio vartojimo žalą. Renginyje dalyvavo 10 priežiūroje esančių asmenų.

Anoniminių alkoholikų grupės „Arčiau namų“ atstovai  pristatė savo veiklą, papasakojo savo gyvenimo istorijas,  nesėkmes, kurios juos lydėjo, kai jie vartojo alkoholį, skatino susitikimo dalyvius atsisakyti alkoholio, pradėti lankyti AA grupę.

Probacijos tarnybos pareigūnas informavo apie vedamas elgesio pataisos programos, kalbėjo motyvacijos svarbą siekiant pokyčių gyvenime, palinkėjo visiems surasti stiprų norą, kuris būtų kaip tvirtas „tiltelis“ virš bedugnės krašto, kaip tvirtas pagrindas tikslui atsisakyti alkoholio ir smurto naudojimo savo gyvenime.

Policijos atstovė trumpai pristatė statistiką  nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų, susijusių su alkoholio vartojimu, palinkėjo visiems surinkusiems būti stipriems atsakingiems ir siekti savo užsibrėžtų tikslų.

Druskininkų visuomenės sveikatos biuro atstovė visus susirinkusius asmenis supažindino su gręsiančiomis sveikatos problemomis, vartojant alkoholį, palinkėjo visiems sveikatos ir stiprybės, siekiant atsisakyti alkoholio.  Sveikatos biuro atstovai visiems susirinkusiems pasiūlė nemokamai specialių įrenginių pagalba nustatyti biologinį amžių. Renginio metu taip pat kalbėta apie alkoholio sukeliamą žalą tiek pačiam jį vartojančiam tiek ir aplinkiniams asmenis, priminta, kad alkoholizmas tai labai sunki liga, reikalaujanti labai stiprių asmens pastangų ir motyvacijos.

Lietuvos probacijos tarnybos Kauno regiono skyriaus, veikiančio Druskininkų savivaldybėje, duomenų registre šiuo metu yra prižiūrimi 88 asmenys.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. vasario 7 d. 13:25
 

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Įvykių kalendorius

 
2019 m. rugpjūtis
 
P
A
T
K
P
Š
S
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
Visi renginiai ir įvykiai

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos