Naujienos

Lietuvos probacijos tarnybos Panevėžio regiono skyriaus pareigūnai ir nuteistieji lankėsi gyvūnų globos prieglaudoje

2020 m. vasario 7 d. Lietuvos probacijos tarnybos Panevėžio regiono skyriaus (Visagino savivaldybės veiklos teritorijoje) pareigūnai kartu su 9 nuteistaisiais, teistiems už smurtinius nusikaltimus, lankėsi VšĮ „Padėk man” (Visagino gyvūnų prieglauda). Apsilankymo VšĮ „Padėk man“ metu nuteistieji buvo supažindinti su organizacijos veikla, prieglaudoje esančių gyvūnų (šunų ir kačių) gyvenimo sąlygomis, jų atsiradimo prieglaudoje istorijomis,  esamomis  problemomis susijusiomis su gyvūnų išlaikymu bei  priežiūra.

Atvykus į VšĮ „Padėk man“, pareigūnus ir nuteistuosius pasitiko organizacijos vadovė Aliona Liachovič kartu su keliais savo augintiniais. Ši organizacija gyvuoja vieno žmogaus – p. Alionos iniciatyva bei būrio pagalbininkų rūpesčiu ir pagalba. Apie šią moterį miestelėnai kalba: „Ji turi didelę širdį“. Taip pat yra sakoma, kad ji padeda ne tik gyvūnams, bet pagal galimybes ir žmonėms. Savo kilniu pavyzdžiu p. Aliona parodo, kiek daug reiškia žmogaus mintys, idėjos ir lūkesčiai, todėl labai svarbu, kad nuteistieji matytų teigiamus pavyzdžius ir suprastų tokių idėjų prasmę.

Per šešerius draugystės su gyvūnų globos organizacija metus pastebėta, kad nuteistieji nukreipti atlikti viešųjų darbų šioje organizacijoje noriai atlieka bausmę, yra ugdomas nuteistųjų gailestingumas, sąžiningumas, atsakomybės jausmas. Tai patvirtina tokie atvejai, kaip savanoriškos pagalbos teikimas prieglaudoje esantiems gyvūnams jau po bausmės atlikimo laiko kartu įtraukiant ir savo šeimos narius, gyvūnų ėdalo dovanojimas ar kai kurių gyvūnų priglaudimas nuteistųjų šeimose.  Dėkojame VšĮ „Padėk man“ pasirūpinusia transportu atvykimui į šią gyvūnų globos organizaciją ir šiltą priėmimą bei pasidalijimą gražiomis iniciatyvomis.

Informacija atnaujinta 2020 m. vasario 11 d. 09:13

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Įvykių kalendorius

 
2020 m. vasaris
 
P
A
T
K
P
Š
S
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
Visi renginiai ir įvykiai

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos