Naujienos

Kuriame lengvesnį santykį su savimi ir supančiu pasauliu

2020-02-25

              2020 m. vasario 21 d. Lietuvos probacijos tarnybos Vilniaus regiono skyriaus (Vilniaus mieste) darbuotojai ir savanoriai praleido penktadienio popietę su psichoterapeute, medicininės hipnoterapijos specialiste, jogos trenere Vilhelmina Ivanauskaitė, kuri pravedė jau antrą relaksacijos renginį. Šios relaksacijos labai laukėme – dirbdami su probuojamaisiais, dažną iš kurių galima pavadinti „sunkiu klientu“, ilgainiui pavargstame, prarandame dalelę gyvenimo džiaugsmo -  kūnas ir protas tiesiog reikalauja  sustoti ir atsikvėpti.

             Meditacinio seminaro metu buvo atliekamos jogos, kvėpavimo bei sąmoningos dėmesio koncentracijos pratimai. Padedant ypatingo grožio kalnų krištolo taurių, iš dalies dengtų auksu, bei varpelio skleidžiamiems garsams, panirome į gilią atsipalaidavimo būseną, tiesiog pabuvome kartu su savo vidiniu „aš“. Psichoterapeutė kalbėjo specialų meditacinį tekstą – linkėjo lengvesnio santykio su gyvenimu, ragino su empatija ir meile priimti save ir supančius žmones. Anot Vilhelminos Ivanauskaitės, garsų terapija - puikus būdas gydyti įsisenėjusias emocines problemas ir net ligas, atsiradusias nuo užsitęsusio streso ir nuovargio. „Man patinka probacijos kolektyvas - tokie šviesūs, mieli žmonės. Smagu matyti, kaip jie tiesiog sugeria į save garsus, kaip atsipalaiduoja, pradeda šypsotis, bendrauti. Jaučiu, kad esu laukiama, džiaugiuosi buvimu kartu ir būtinai dar atvyksiu“ – kalbėjo ji.  Nuoširdžiai dėkojame Vilhelminai už šią puikią dovaną!

              Vilniaus regiono skyriaus vadovybė ir darbuotojai, suprasdami emocinio stabilumo, vidinės harmonijos svarbą kuriant empatišką santykį su prižiūrimaisiais, organizuoja periodiškus vidinius renginius, skatinančius sveiką gyvenseną, komandinę dvasią, lojalų požiūrį į tarnybą.

 

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. vasario 25 d. 17:47
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Įvykių kalendorius

 
2021 m. balandis
 
P
A
T
K
P
Š
S
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
Visi renginiai ir įvykiai

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos