Naujienos

Anoniminių alkoholikų grupės susitikimas tema „Priklausomybėms NE“

2018-11-26

2018 m. lapkričio 26 d. 15 val. Šiaulių regiono skyriaus, vykdančio veiklą Mažeikių rajono savivaldybės teritorijoje, registre esantiems asmenims, vyko susitikimas, tema „Priklausomybėms NE“.
Susitikime dalyvavo Anoniminių alkoholikų grupės „AURA“ narys Feliksas ir savanoris Antanas.
Anoniminių alkoholikų grupės nariai susitikimą pradėjo pasisveikindami, žodžiais – „labas, aš alkoholikas“. Bei trumpai papasakojo, kaip klostėsi jų gyvenimai iki tol, kol nusprendė pradėti lankyti anoniminių alkoholikų susitikimus.
Anoniminiai alkoholikai – draugija vyrų ir moterų, kurie dalijasi savo patirtimi, jėgomis ir viltimi, norėdami padėti sau ir kitiems sveikti nuo priklausomybės alkoholiu. Anoniminiai alkoholikai nemoka nei stojamojo, nei nario mokesčio. Grupė išlaikoma iš savo pačių įnašų. Anoniminių alkoholikų draugija nesusijusi su jokiomis sektomis, tikybomis, politika, organizacijomis, neremiančios jokių judėjimų ir jiems neprieštarauja.
Anoniminių alkoholikų grupės narys Antanas teigė, kad jų pagrindinis tikslas – būti blaiviems ir padėti kitiems alkoholikams pasiekti blaivybę. Vienintelė sąlyga būti draugijos nariu, tai noras mesti gerti. Susitikimų metu jie tik kalbasi, kartais rengia šventes, ekskursijas, susitinka su kitų miestų, rajonų AA grupėmis. Susitikimų metu niekada neišgirsi pašiepiančio žodžio, įžeidinėjimų, gausi tik palaikymą, padrąsinimą, kurio neretai nepavyksta gauti net iš savo šeimos narių. Susitikimuose lankosi apie dešimt, penkiolika asmenų.
Susitikimo pabaigoje Feliksas ir Antanas pasiūlė klausytojams, jei juos „traukia“ alkoholis arba kelia rimtą nerimą, tai gali būtų įdomu susipažinti su AA grupės veikla ir atvykti į Ventos g. 8A, Mažeikiai, pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais – 19 val., sekmadieniais – 17 val., ten galės išsikalbėti, praleisti laiką ir šitaip suteiks sau galimybę pasveikti ir padėti kitiems.
Susitikime dalyvavo 5 priežiūroje esantys asmenys.

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. lapkričio 27 d. 15:40
 

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Įvykių kalendorius

 
2019 m. gegužė
 
P
A
T
K
P
Š
S
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Visi renginiai ir įvykiai

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos