Naujienos

Vyko Konstitucijos egzaminas

2019-10-04

     2019 m. spalio 3 d. Panevėžio pataisos namuose organizuota teisinių žinių patikrinimo akcija „Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas 2019 m.“. Į egzaminą pasitikrinti savo konstitucines žinias atvyko 24 bausmę atliekančios moterys, dešimčia daugiau nei 2018 metais. Pažymėtina, jog šiais metais viena nuteistoji žinias tikrinosi grupėje, skirtoje asmenims, turintiems teisinį išsilavinimą. Konstitucijos egzamino dalyvės gavo 30 testo klausimų su keletu atsakymo variantų, iš kurių turėjo pasirinkti vieną teisingą. Vertinimo komisijai patikrinus ir įvertinus visus darbus paaiškėjo, kad į antrąjį Konstitucijos egzamino etapą pateko ir dėl nugalėtojo vardo rungsis viena nuteistoji, o dar vienai dalyvei iki patekimo į kitą etapą pritrūko vos keleto teisingų atsakymų.

     Į antrąjį etapą patekusi nuteistoji žada nedelsdama pradėti ruoštis, kad pademonstruotų puikias žinias ir finaliniame ture.

     Panevėžio pataisos namai džiaugiasi galintys prisidėti prie šios prasmingos akcijos, taip skatindami bausmę atliekančiąsias būti pilietiškomis, domėtis bei gerbti teisinius pamatus grindžiantį pagrindinį šalies įstatymą, įtvirtinantį piliečių laisves bei teises.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. spalio 4 d. 12:01
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos