Naujienos

Susitikimas su rašytoja, žurnaliste, poete bei dramaturge Laura Sintija Černiauskaite

2018-12-04

     Lapkričio 30 d. Panevėžio pataisos namuose įvyko renginys, skirtas Metų knygos rinkimams. Skaitytojų klubo nares bei kitas knygos mylėtojas aplankė rašytoja, žurnalistė, poetė ir dramaturgė Laura Sintija Černiauskaitė, rašytojas Regimantas Tamošaitis, Panevėžio miesto Šiaurinės bibliotekos vedėja Lina Dubauskienė, bibliotekininkė Henrieta Slivkienė.

     Susitikimo metu rašytoja Laura Sintija Černiauskaitė nuteistosioms pristatė naujausią savo romaną „Šulinys“, kuris šįmet pateko į Metų knygos rinkimų akcijos knygų suaugusiems penketuką. Autorė moterims papasakojo apie knygos atsiradimo aplinkybes, skaitė romano ištraukas. L. S. Černiauskaitės skaitomas tekstas sujaudino moteris, ašarą braukė ne viena... Pasak rašytojos, knygos autorius rašo ir kalba apie ką žmonės tyli. Pristačiusi savo kūrinį rašytoja kvietė moteris išsakyti savo nuomonę, užduoti klausimus. Nors ir nedrąsiai, tačiau dialogas įvyko – dalyvės atsargiai įsitraukė į diskusiją apie blogį ir gėrį.    

     Atsisveikinant autorė savo knygoje „Šulinys“ paliko įrašą – „Šią knygą lėtai ir iki galo – paslaptis po paslapties – mūsų gyvenimai yra kaip šuliniai – tamsūs ir slėpiningi – bet jų dugne – švarus vanduo, kuris yra mūsų tikroji gyvybė...“

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. gruodžio 4 d. 13:22