Naujienos

SKELBIAMA KANDIDATŲ TAPTI LYGTINIO PALEIDIMO IŠ PANEVĖŽIO PATAISOS NAMŲ KOMISIJOS NARIAIS ATRANKA

2020-05-05

     2020 m. birželio mėnesį bus atnaujinama Lygtinio paleidimo iš Panevėžio pataisos namų komisijos (toliau – Komisija) sudėtis. Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisijos sudarymo tvarką, funkcijas ir teises, darbo organizavimo tvarką nustato Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisijos nuostatai, patvirtinti teisingumo ministro 2020 m. balandžio 27 d. įsakymu Nr. V-107 „Dėl Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisijos nuostatų patvirtinimo“.

     Į Komisijos sudėtį gali būti skiriami asociacijų, religinių bendruomenių ar religinių bendrijų atstovai ir (ar) savanoriai, kiti fiziniai ir juridiniai asmenys. Komisijos nariu gali būti vyresnis kaip 25 metų asmuo, atitinkantis nepriekaištingos reputacijos kriterijus, nustatytus Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatyme.

 

     Maloniai kviečiame minėtų institucijų, organizacijų vadovus deleguoti savo atstovus į Komisijos sudėtį. Taip pat laukiami ir savanoriai, pageidaujantys aktyviai dalyvauti nuteistųjų lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigų procese.

 

     Planuojamas komisijos nario darbo krūvis – preliminariai 1-2 posėdžiai (posėdžio trukmė - apie 2-3 val.) per mėnesį. Komisijos nario veikla neatlygintina.

 

     Kandidatai turi pateikti raštišką prašymą Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktoriaus vardu (prašymas gali būti laisva forma), taip pat pateikti gyvenimo aprašymą (CV), kuriame prašytume nurodyti savo profesinę patirtį.

     Teikiamuose dokumentuose būtina nurodyti:

-          vardą ir pavardę;

-          asmens kodą;

-          gyvenamąją vietą;

-          eitas pareigas ir tarnybos valstybės ar savivaldybių institucijose ir įstaigose laikotarpį;

-          deleguojančios institucijos (jeigu yra) pavadinimą, kodą, adresą;

-          pataisos įstaigą, kurioje veikiančios Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisijos nariu pretendentas gali būti;

-          savo kontaktinius duomenis.

     Asmenys, pageidaujantys tapti Komisijos nariais, taip pat turi pateikti pasirašytą rašytinį sutikimą dėl atitikties nepriekaištingos reputacijos kriterijams tikrinimo.

 

     Rekomenduojamas rašytinio prašymo ir sutikimo dėl atitikties nepriekaištingos reputacijos kriterijams tikrinimo formas rasite Panevėžio pataisos namų interneto svetainėje adresu http://www.kalejimudepartamentas.lt/lt/paneveziopn/skelbiami-konkursai-paneveziopn.html.

 

     Dokumentus galima pristatyti arba atsiųsti paštu į Panevėžio pataisos namų Veikos organizavimo skyrių (P. Puzino g. 12, Panevėžys).

 

     Telefonas pasiteirauti – (8 45) 584 970. 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. gegužės 5 d. 09:58
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos