Naujienos

Panevėžio pataisos namuose Suaugusiųjų mokymo savaitė ,,Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį...“

2018-11-21

     Gyvenimas Panevėžio pataisos namuose, mokyklos erdvėse ypač pagyvėjo antradienį – lapkričio 20 dieną, kai vyko renginys ,,Menų ir amatų laboratorija“. ,,Laboratorijoje“ veikė audimo, kaligrafinio rašymo, veltinio, keramikos pamokos. Ypač viliojo užrašai ant kabinetų durų: ,,Velsime muilo ,,marškinėlius“ kūno „pilingui“, ,,Tyrinėsime, kaip žmogaus rašysena atitinka jo charakterį“, ,,Stebėsime, kaip molis įtakoja emocinę būseną“, ,,Senus daiktus prikelsime naujam gyvenimui“... ,,Laboratorijoje“ nuteistosios vienos iš kitų mokėsi menų subtilybių, meistravimo meno ir džiaugėsi savo sukurtais darbais.

     Pasitikdami suaugusiųjų mokymo savaitę, Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro Pataisos namų skyriaus mokytojai parengė stendą ,,Aš taip pat mokiausi mokykloje...“. Iš pageltusių albumų į stendą nugulė mokytojų mokyklinės nuotraukos. Nuteistosios smalsiai apžiūrinėjo nuotraukas, kuriose mokytojai vilki mokyklines uniformas, grožėjosi baltomis mergaičių apykaklėmis ir įsitikino, kad mokytojai taip pat mokėsi mokykloje...

     Žmogaus pažinimo kelias prasideda nuo to, kas arčiausiai: nuo mamos, nuo artimųjų,   nuo mokyklos ir visada yra naujų dalykų, kurių gali išmokti, tik reikia noro ir nusiteikimo.

 

  

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. lapkričio 21 d. 16:35