Naujienos

Panevėžio kalėjimo moterų dovanos - socialiai remtinų šeimų vaikų dienos centrui

2023-06-02

Pirmajai vasaros dienai - daugelyje pasaulio šalių minimai Tarptautinei vaikų gynimo dienai - Lietuvos kalėjimų tarnybos Panevėžio kalėjimo moterys pradėjo ruoštis dar anksti pavasarį. Su didele meile jos ruošė dovanėles vaikams. Įdėdamos dalelę motiniškos šilumos, jos savo rankomis siuvo įvairius žaisliukus, kūrė gražiausius palinkėjimus, o kad maža širdelė dar smarkiau plazdėtų pridėjo ir saldžią dovanėlę. Visas įvairiaspalves dovanas nuteistosios skyrė Panevėžio socialiai remtinų šeimų vaikų dienos centrui.

 

Gautos dovanėlės labai pradžiugino mažuosius. Norėdami atsidėkoti už netikėtas dovanas, vaikai padovanojo moterims savo rankomis dekoruotus puodelius ir atvirutes su nuoširdžiais padėkos žodžiais.

    

Birželio 1-oji - Tarptautinė vaikų gynimo diena - visuomenei primena apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises - teises į saugią vaikystę, meilę, priežiūrą, supratimą, apsaugą nuo smurto, nepaisant jų rasės, lyties, religijos, nacionalinės ar socialinės kilmės. Ši diena nėra oficiali, o greičiau simbolinė diena, kai sustojame ir pagalvojame, kad kiekvienas pasaulio vaikas yra svarbus, turintis teisę į sveiką ir gerovės kupiną gyvenimą.

 
 
Informacija atnaujinta 2023 m. birželio 2 d. 10:00