Naujienos

Nuteistosios skatinamos rūpintis burnos higiena

2019-07-01

     2019 m. birželio 27 d. Panevėžio pataisos namuose bausmę atliekančioms moterims Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo teorinius bei praktinius užsiėmimus tema „Burnos ertmės priežiūra“. Paskaitą vedė burnos higienistė Renata Ragauskaitė. Ji nuteistosioms papasakojo apie burnos ir dantų ligas, aiškino kaip teisingai rūpintis burnos sveikata, kaip kuo ilgiau išsaugoti sveikus ir gražius dantis. Paskaitos klausytojoms burnos higienistė įteikė ir po mokomąjį burnos priežiūros priemonių rinkinėlį, kad būtų galima iš karto pritaikyti įgytas žinias praktikoje. Pasak visuomenės sveikatos biuro darbuotojos, tinkama burnos priežiūra, tai gera savijauta, pagerėjusi dantų kokybė, sumažėjusi periodonto ligų bei jų komplikacijų tikimybė.

     Siekiant skatinti mamas rūpintis vaikučių burnos higiena, teoriniai ir praktiniai užsiėmimai, formuojantys vaikų burnos higienos įpročius, vyko Vaikų (kūdikių) skyriuje ir Vaiko ir motinos name.

     Paskaitos organizuotos įgyvendinat sveikos gyvensenos projektą „Visapusiškas sveikatos stiprinimas Panevėžio pataisos namų nuteistosioms“.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. liepos 1 d. 11:01