Naujienos

Krikščioniška konferencija nuteistosioms

2019-08-01

     Liepos 29 - 30 d. Panevėžio pataisos namuose vyko krikščioniška konferencija nuteistosioms su Daiva Bateson ir jos vyru Steve (Didžioji Britanija). Kartu su svečiais iš užsienio konferencijoje dalyvavo ir VšĮ „Naujas kūrinys“ direktorius Raimondas Ringys kartu su žmona. Konferencijos metu R. Ringys dalinosi savo kaip buvusio kalinio patirtimi bei pasakojo kas padėjo jam pakeisti mąstymą bei kriminalinį elgesį palaikančias nuostatas. Savo pranešime jis pabrėžė ypatingai stiprų tikėjimo Dievu poveikį jo gyvenimo pokyčiams, kurį jis laiko tų pokyčių pagrindiniu veiksniu.

     Daiva Bateson dalijosi savo patirtimi apie vaikystėje ir vėlesniame gyvenime patirtas psichologines traumas, kurias ji vadino žaizdomis. D. Bateson kalbėjo apie patirtą smurtą tiek savo šeimoje ir kaip ši patirtis paveikė jos savivertę ir gyvenimo kokybę bei pasakojo apie kelionę vidinio išgijimo link, t. y. kaltės, gėdos jausmų atsikratymą, savivertės atstatymą bei pilnavertį gyvenimą. Kaip ir R. Ringys, ji pabrėžė ypatingą Dievo vaidmenį šiame procese.

     Ypatingą dėmesį svečiai skyrė nuteistosioms, gyvenančios Priklausomybės ligų gydymo ir psichologinės reabilitacijos centre, kur taip pat kalbėjo apie smurtinės praeities poveikį mūsų dabartiniam supratimui apie save ir maldos bei pasitikėjimo Dievu svarbą psichologinio atsistatymo procese.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. rugpjūčio 1 d. 11:17