Naujienos

Įveikti septyni ėjimai – bėgimai aplink Senvagę

2019-10-11

     2019 m. spalio 9 d. trylika Panevėžio pataisos namuose bausmę atliekančių nuteistųjų, kurioms suteikta teisė vykti be sargybos arba be palydos už pataisos įstaigos teritorijos ribų, lydimos įstaigos darbuotojų, dalyvavo paskutiniajame – septintajame Panevėžio miesto bendruomenei skirtame renginyje „Mes už blaivų ir aktyvų Panevėžį“ (ėjimas-bėgimas aplink Senvagę). Projektas startavo birželio pradžioje. Per visą jo laikotarpį renginiuose dalyvavo net 43 nuteistosios. Aktyviausios jo dalyvės, įveikusios visus septinius ėjimus–bėgimus Senvagėje buvo paskatintos maloniomis staigmenomis bei prizais.

     Pasak pačių nuteistųjų – galimybė dalyvauti sporto renginiuose už pataisos įstaigos ribų, suteikė joms gerų emocijų ir leido pasijusti visuomenės dalimi. Iniciatyvios moterys džiaugėsi puikia proga užsiimti prasminga laisvalaikio praleidimo forma mieste.

     Įgyvendinto projekto tikslas – pakviesti gyventojus rinktis fizinį aktyvumą, kaip būdą, sveikai ir be alkoholio leisti laisvalaikį. Projekto metu dalyviai distancijas ir jų įveikimo būdus pasirinkdavo patys, o kiekvieną renginį pradėdavo vis kitokia mankšta. Miesto bendruomenės renginiai kviečiantis prisijungti ir nuteistą asmenį skatina bei sudaro prielaidą jo sėkmingesnei reintegracijai į visuomenę po bausmės atlikimo.

     Projekto organizatorius – Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Projektas finansuojamas Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. spalio 11 d. 13:31
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos