Naujienos

Motinos dienos paminėjimas

2021-05-04

     Saulės spindulių palytėti aukštyn savo galvas kelia įvairiaspalvių gėlių žiedai, gležnus pumpurus atveria medžių šakos. Vis garsiau vilnija namo sugrįžusių paukščių giesmės. Atrodo, jog pati gamta kuria nepaprastą sveikinimą brangiausiam žmogui – Mamai.

     Panevėžio pataisos namuose šiai šventei kruopščiai ruošiamasi kasmet – ta proga rengiami koncertai, paskaitos, aplankyti savo mamų, močiučių atvyksta artimieji.

     Šiemet susidariusi epidemiologinė situacija privertė pakoreguoti Motinos dienos šventės planus.

     Bausmę Panevėžio pataisos namuose atliekančios moterys susėdo prie arbatos puodelio, vaišindamosi savo iškeptais saldėsiais – deja, be artimųjų. Pasidalinusios prisiminimais apie savo mamas, moterys perskaitė keletą poezijos eilučių, tokiu būdu norėdamos parodyti, jog nepaisant susiklosčiusių aplinkybių ši šventė yra svarbi, priverčianti susimąstyti, pasirūpinti kitais, bet nepamiršti ir savęs.

     Vaiko ir motinos namuose gegužės pirmą sekmadienį Motinos diena paminėta gyvenamąsias patalpas puošiant puokštėmis iš popierinių gėlių, kuriant plakatą. Noriai prisidėjo mažieji, padėdami puošti bei kurdami atvirutes savo mamoms.

 

          

 

                    

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. gegužės 4 d. 16:46