Naujienos

Saldi staigmena nuteistosioms

2021-06-16

Panevėžio pataisos namuose 2021 m. birželio 11 d. organizuota akcija „Šypsena už šypseną“, skirta tarptautinei mezgimo viešumoje dienai paminėti. Akcijos metu socialiniams partneriams – Panevėžio miesto bendruomeniniams šeimos namams – buvo perduota daugiau nei 200 megztų kojinių ir pirštinių porų bei rankų darbo žaisliukų. Moterų numegzti gaminiai keliaus į VšĮ Šv. Juozapo globos namus jų gyventojams, o žaisliukai – ten dirbantiems socialiniams darbuotojams.

Graži ir prasminga Panevėžio pataisos namų draugystė su Panevėžio miesto bendruomeniniais šeimos namais tęsiasi jau ne vienerius metus. Penktadienio popietę, kuomet buvo perduoti moterų rankų darbo gaminiai, socialiniai parteriai nuteistųjų bendruomenei įteikė saldžią dovaną – pyragų bei kepinių, kuriuos iškepė ir padovanojo kepyklėlės Cake2take, UAB „Prezo“ bei UAB „Biržų duona“.

Dėkojame Panevėžio bendruomeniniams šeimos namams ne tik už malonią staigmeną ir parodytą dėmesį nuteistosioms akcijos „Šypsena už šypsena“ metu, bet ir už ilgalaikę partnerystę, bendras veiklas ir iniciatyvas, skirtas moterų pozityvaus laisvalaikio skatinimui bei užimtumo didinimui.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. birželio 16 d. 09:38