Naujienos

Labdaros ir paramos fondas nuteistosioms teiks nuolatinę pagalbą

2021-07-19

     Liepos 12 d. po daugiau nei metus trukusios pertraukos Panevėžio pataisos namų durys vėl atsivėrė didesniems renginiams, kurių metu bausmę atliekančios moterys gali susitikti su platesniu svečių būriu. Šįkart moterys buvo pakviestos į pirmąjį renginį atsinaujinusioje salėje. Į svečius atvyko Labdaros ir paramos fondo „Naujo gyvenimo centras“ steigėja Dalia Van Cheberg, kuri šiuo metu gyvena JAV ir ten atlieka sielovados darbą savo bažnyčios lietuvių grupėse. Ji dalinosi liudijimu apie savo gyvenimo kelionę per netektis, ligas, pabrėždama tikėjimo Dievu vaidmenį tame procese. Taip pat viešnia kalbėjo apie tapatumą, su kuo save susiejame, kaip tai veikia žmogaus pasirinkimus gyvenime, ir mąstymo keitimo svarbą, siekiant pokyčių gyvenime. Kartu su viešnia atvyko Vilniaus bažnyčios „Kristaus paliepimas“ pastoriai Olga ir Arvydas Vyšniauskai, kurie padainavo kelias autorines dainas, atspindinčias jų gyvenimo su Dievu vingius, kalbėjo apie atleidimo svarbą gyvenimo kokybei ir tarpusavio santykiams, bei liudijo savo kelionę į laisvę nuo priklausomybės. Prie svečių būrio prisijungę tikintieji iš Klaipėdos padėjo renginio pabaigoje, kuomet nuteistosioms buvo pasiūlyta asmeninė malda arba pokalbis.

     Dalia Van Cheberg moteris aplankė ir liepos 15-16 d. Vienas susitikimų buvo skirtas Priklausomybės ligų gydymo ir psichologinės reabilitacijos centro programos dalyvėms bei norinčioms daugiau išgirsti apie asmens tapatumo problemą, atleidimo svarbą, keičiant gyvenimo būdą. Jo metu buvo kalbama apie vidinio išgijimo svarbą ir procesą. Kitą susitikimą Dalia paskyrė moterims, kurios bausmę atlieka Vaikų (kūdikių) skyriuje, augindamos savo mažąsias atžalas, norėdama padrąsinti jas, pabrėždama atsakingos motinystės svarbą.

     Bendradarbiavimas ir susitikimai su nuteistosiomis šio Labdaros ir paramos fondo iniciatyva numatyti tęsti ir toliau, siekiant stiprinti nuteistųjų motyvaciją keisti gyvenimo būdą, vidines nuostatas, požiūrį į save ir kitus.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. liepos 19 d. 15:52