Naujienos

Filmo „REDIRECTED / UŽ LIETUVĄ“ pristatymas Panevėžio pataisos namuose

2014-02-07

2013 m. vasario 5 d. Panevėžio pataisos namų nuteistosioms parodytas režisieriaus Emilio Vėlyvio filmas „REDIRECTED / UŽ LIETUVĄ“, kurį moterims pristatė filmo prodiuserės Asta Laukaitytė, Daiva Jovaišienė, aktoriai Mindaugas Papinigis, Mantas Stonkus, Andrius Paulavičius bei kiti kūrybinės komandos nariai.

Filmas „REDIRECTED / UŽ LIETUVĄ“ – tai pasakojimas apie kultūrinį šoką, kokį patirtų kiekvienas doras europietis, netikėtai stačia galva pasinėręs į visas mūsų turimas „lietuviškas grožybes“. Iš dalies paremtas tikrais britų turistų nuotykiais ir įspūdžiais, filmas atskleidžia kitokį, netikėtą ir savotiškai žavingą neparadinės Lietuvos vaizdą – satyrinį, šaržuotą ir kiek iškreiptą šiuolaikinės visuomenės bei jos aktualijų atspindį.

Po filmo pristatymo kūrybinė grupė atsakė į nuteistosioms rūpimus klausimus, vėliau patys  kalbino nuteistąsias, domėjosi, kokius įspūdžius joms paliko filmas, kokias emocijas sukėlė viena ar kita filmo situacija, kurie aktoriai labiausiai patiko; teiravosi, ar moterys pačios kada nors buvo patekę į panašias situacijas, kokius naujus siužetus siūlytų filmo kūrėjams. 

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. vasario 7 d. 11:56