Naujienos

Paminėta Tarptautinė moterų solidarumo diena

2022-03-09

     Panevėžio pataisos namuose jau tradicija tapo paminėti Tarptautinę moterų solidarumo dieną. Šia proga kovo 8 d. įstaigoje lankėsi ir koncertą dovanojo Radviliškio rajono Baisogalos kultūros centro netradicinė kapelija „Dainoriai“ (vadovas Paulius Kablys). Kapelijos vyrai žavėjo nuteistąsias tiek smagiomis, tiek svajingomis dainomis bei melodijomis.

     Vaiko ir motinos namuose gyvenančios nuteistosios pamirštos irgi neliko. Jas aplankė Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Panevėžio skyriaus savanorės Rasa ir Simona bei profesionalus šokių treneris Robertas iš VšĮ tobulėjimo centro „Da Vinci“. Moterys, padedamos savanorių, kepė pyragą. Kai pyragas buvo pašautas į orkaitę,treneris Robertas mamas mokė šokių salsa ir bačata žingsnelių. Smagus muzikos ritmas įtraukė ne tik mamas, bet ir jų atžalas – trys mažosios princesės smagiai sukosi kartu. Po treniruotės visi vaišinosi kvapniu pyragu, arbata bei kalbėjosi apie šių dienų aktualijas.

     Nuteistųjų bendruomenėje šventiniuose renginiuose džiaugsmas buvo reiškiamas santūriau nei įprasta, nes moterys į įvykius Ukrainoje reaguoja labai jautriai ir Kovo 8-ąją skelbė solidarumo su Ukrainos moterimis diena.

     Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie Tarptautinės moterų solidarumo dienos įprasminimo.

 


 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. kovo 17 d. 12:17