Naujienos

Artėjančių šv. Velykų proga organizuota akcija „Dalinuosi džiaugsmu“

2022-03-28

     Panevėžio pataisos namuose bausmę atliekančios nuteistosios dalyvavo akcijoje „Dalinuosi džiaugsmu“, kurios metu moterų rankų darbo žaislai buvo perduoti socialiniams partneriams – organizacijai „Antras šansas“. Žaislus socialiniai partneriai Šv. Velykų proga ketina dovanoti vaikams iš nepasiturinčių šeimų.

     Anot žaislus siuvusių moterų, pavasaris – tai atgimstanti gamta, o artėjanti šv. Velykų šventė kviečia džiaugtis gyvenimu visus. Nepaisant klaidingų gyvenimo pasirinkimų – kiekviena diena, kiekvienas kasdien sutiktas žmogus keičia mus, tam kad labiau mylėtume, geriau suprastume vieni kitus, lengviau pripažintume klydę ir taisytumės, įteikdamos svečiams su meilę pagamintus darbus kalbėjo nuteistosios.

     Po gražios ir jautrios iniciatyvos moterys buvo pakviestos į organizacijos „Antras šansas“ užsiėmimus. Organizacijos vadovas kapelionas Rimantas Karkausas su žmona Nadežda Karkauskiene bei kitais savanoriais įstaigoje lankosi beveik metus. Kas antrą savaitę vykdomų užsėmimų metu nuteistos moterys skatinamos pokyčiui per dvasinį, moralinį ir psichologinį bendravimą.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. kovo 29 d. 10:43