Naujienos

Panevėžio pataisos namuose tęsiama Ukrainos palaikymo akcija

2022-03-28

     Skatinant laisvės atėmimo bausmę atliekančių moterų darbinių ir socialinių įgūdžių ugdymą ir tęsiant Ukrainos palaikymo akciją, Panevėžio pataisos namuose teigiamai vertinama nuteistųjų savanoriška veikla.

     Nuo 2022 m. kovo pabaigos įstaiga atnaujino bendradarbiavimą su labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ Panevėžio padaliniu. Organizacija „Maisto bankas“ renka labdarą Ukrainai. Vienuolika nuteistųjų, turinčių teisę vykti be sargybos ar be palydos už pataisos įstaigos ribų, išreiškė norą prisidėti prie Ukrainos palaikymo akcijos – jos penkias dienas vyko į organizacijos „Maisto bankas“ patalpas rūšiuoti ir pakuoti Panevėžio miesto bendruomenės paaukotų produktų.

     O nuteistosios, kurios neturi teisės vykti už įstaigos ribų, taip pat aktyviai įsitraukė į Ukrainos palaikymo akcijos veiklas – jos iš Ukrainos vėliavos spalvų siūlų neria gėles-seges, apyrankes, kurias ne tik pačios segi, bet dovanoja „Maisto banko“ darbuotojams, savanoriams. Moterys dalį savo rankdarbių perdavė ir Kalėjimo departamento darbuotojams.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. kovo 29 d. 12:49