Naujienos

Panevėžio pataisos namų bibliotekos fondas pasipildė net 148 naujomis knygomis

2021-12-07

     Gruodžio 2 d. Panevėžio pataisos namuose lankėsi VšĮ „Debesų pieva“ įkūrėjas Kęstutis Kaupas ir savanorė Andželika Ciganskaitė. Apsilankyti įstaigoje Kęstutį paskatino jo įgyvendinamas projektas „Sielos maistas“, kurio tikslas skatinti bausmę atliekančius asmenis skaityti saviugdos knygas. Anot knygos mylėtojo, tik žinių dėka galima keisti mąstymą, atrasti naujas tiesas, pasisemti išminties, ir galbūt, pakeisti savo likimą.

     Kęstutis ne tik padovanojo įstaigos bibliotekai 148 naujas saviugdos knygas, bet ir pakvietė nuteistąsias į susitikimą, kurio metu papasakojo savo įkvepiančią, bet kartu ir sudėtingą gyvenimo istoriją. Praeityje su priklausomybėmis kovojęs, gatvės gyvenimo patyręs, susidūręs su ne viena netektimi, Kęstutis šiuo metu dirba ne tik Norvegijoje, bet ir penktus metus yra VšĮ  „Debesų pieva“ įkūrėjas, vadovas bei organizatorius. Susitikimo metu buvo paliestos priklausomybių nuo svaigalų, depresijos, tikslo kūrimo ir saviugdos temos, kurios, pasak Kęstučio, turėtų padaryti teigiamą įtaką įstaigos gyventojoms.

     Panevėžio pataisos namų administracija nuoširdžiai dėkoja Kęstučiui Kaupui už dovanotas knygas, kurių gausa bei įvairumu labai džiaugiasi bausmę atliekančios moterys.

 


 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. gruodžio 7 d. 15:19