Naujienos

Kalėdų švenčių išvakarėse Prezidentas aplankė įkalintas moteris

2021-12-23

     Prieš Kalėdų šventes, gruodžio 23 dieną,Panevėžio pataisos namuose lankėsi Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda.

     Prezidentas susipažino su suimtųjų ir nuteistųjų buities, sporto sąlygomis, apžiūrėjo nuteistųjų biblioteką, mokymosi klases, bendravo su Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro pataisos namuose atstovais. Šalies vadovas domėjosi nuteistųjų darbo ir mokslo galimybėmis.

     Vėliau Prezidentas dalyvavo nuteistųjų Advento popietėje, kurią vedė Kalėjimų departamento Mokymo centro specialiųjų kompetencijų specialistė Fausta Palaimaitė. Valstybės vadovas pasveikino nuteistąsias su šv. Kalėdomis.

     Prezidentas Gitanas Nausėda ir jo patarėjai susitiko su Panevėžio pataisos namų darbuotojų kolektyvu, Kalėjimų departamento vadovu Virginijumi Kulikausku, aptarė įstaigos veiklos problemas, nuteistųjų resocializacijos situaciją, socialinės reabilitacijos programų stiprinimą, taip pat planuojamas bausmių vykdymo sistemos reorganizacijos gaires.

     „Valstybė turi siekti pokyčių bausmių vykdymo politikoje, kurios pagrindine kryptimi turi tapti socialinės reabilitacijos programų stiprinimas, nuteistųjų intensyvus parengimas grįžti į visuomenę ir į ją integruotis. Įgyvendindami bausmių vykdymo politiką, turime siekti ne tik institucinės struktūros pertvarkos, bet ir kultūrinių pokyčių“, – sakė Prezidentas.

 


 

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. gruodžio 23 d. 19:19