Naujienos

Klasikinės muzikos koncertas „Svajonė ir įniršis“

2022-05-12

     Gegužės 12 d. Panevėžio pataisos namų bendruomenė turėjo galimybę dalyvauti unikaliame klasikinės muzikos renginyje „Svajonė ir įniršis“, Tony Yang (Kanada), fortepijonas.

      Sveikinimo žodį tarė ir renginį dovanojusius organizatorius nuteistųjų bendruomenei pristatė Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktorius Virginijus Kulikauskas.

     Koncertą dovanojęs „Looking at the Stars“ 2015 m. Toronte įkurtos labdaros organizacijos įkūrėjas Dmitri Kanovich moterims pristatė fondo veiklą, kurio tikslas dovanoti koncertus labiausiai pažeidžiamoms bei atskirtį jaučiančioms socialinėms asmenų grupėms taip gražinant orumą, įžiebiant viltį tiems, kuriems labiausiai jo trūksta, tiesiant tiltus tarp klausytojų auditorijos ir visuomenes. D. Kanovich bausmę atliekančiąsias kvietė įsiklausyti į muziką ir nešant melodijos bangoms nukeliauti į joms artimas vietas, prisiminti mylimus bei brangius žmones ir žvelgti ne į praeitį, bet į ateitį, nepasiduoti bei keisti savo gyvenimo istorijas bei patikėti savimi. Lietingą ketvirtadienio popietę visos susirinkusios persikėlė į 19 amžiuje skambėjusį klasikinės muzikos pasaulį, kuris praskaidrino moterų kasdienybę jautriais ir įkvepiančiais kompozitorių Frederiko Šopeno,Žozefo-Moriso Ravelio, Ferenco Listo bei kitų žinomų muzikų kūriniais.

     Panevėžio pataisos namų administracija dėkoja koncertą dovanojusiems organizatoriams bei kūrinius atlikusiam fortepijono virtuozui Tony Yang už įspūdingą renginį, kuris paliko neišdildomą įspūdį ir jausmą kiekvienam koncerto klausytojui.

       

                

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. gegužės 17 d. 10:57