Laisvos darbo vietos


Visa informacija apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

Technikos g. 34, Kaunas

Tel.:   (8 37) 452 371
Faks. (8 37) 452 155

El. p. info@nti-pn.lt

 

Dėl pasimatymų suteikimo skambinti tel. (8 37) 764 531

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

 

Naujienos

Užgavėnių šventė įstaigos auklėtiniams

2019-03-07

2019-03-07

 

Pavasarį Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus-pataisos namų auklėtiniai pasitiko smagiu renginiu – kovo 5 dieną kūrybiškas Kauno „Aitvaro“ mokyklos mokytojų kolektyvas organizavo linksmą, turiningą ir įtraukiančią Užgavėnių šėlionę, prie kurios organizavimo prisidėjo ir įstaigos Resocializacijos skyriaus specialistai. Nuobodžiauti nebuvo kada – jau pirmosios renginio akimirkos, skambanti akordeono muzika ir lietuvių liaudies dainos žadėjo smagias žiemos palydėtuves. Įstaigos auklėtiniai ir darbuotojai jėgas išmėgino kamuoliuko metimo, kėglių mušimo, virvės traukimo bei bėgimo maiše rungtyse. Įstaigos direktorius Vytautas Lamauskas ir Resocializacijos skyriaus viršininkas Almantas Atkočaitis ne tik palaikė savo auklėtinius visose rungtyse, bet ir patys aktyviai dalyvavo linksmuose Užgavėnių žaidimuose. Savo taiklumą kamuoliukų mėtymo rungtyje noriai išbandė „Aitvaro“ mokyklos direktoriaus pavaduotoja Inga Rakauskienė ir įstaigos direktoriaus pavaduotojas Vilmantas Dambrauskas. Pralaimėjusių rungtyse nebuvo, nes renginyje teisėjavęs ir išimtinai draugiškų kovų idėjas skleidžiantis „Aitvaro“ mokyklos istorijos vyr. mokytojas Skirmantas Stasiulevičius visuomet skelbė lygiąsias.

Svarbus Užgavėnių renginio akcentas – Kanapinio ir Lašininio kova. Šių personažų vaidmenis atliko įstaigos auklėtiniai – 10 klasės moksleiviai, kurie pasibaigus rimtai kovai ir Kanapiniui pasidžiaugus pergale, pakvietė visus į kiemą deginti Morės ir pasiruošti atgimimui – šv. Velykų laukimui.

Vėliau visi skanavo mokytojų keptus blynus, virtas dešreles su bulvėmis, šnekučiavosi apie šauniai organizuotą šventę ir savo džiugia nuotaika bei šypsenomis tirpdė besitraukiančios žiemos šaltuką.

Dėkojame Kauno „Aitvaro“ mokyklos kolektyvui už gražią šventę, palikusią daug gerų emocijų ir nuotaikingų akimirkų.

 

 

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. kovo 7 d. 12:59
 

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos

 

Projektas