Laisvos darbo vietos


Visa informacija apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

Technikos g. 34, Kaunas

Tel.:   (8 37) 452 371
Faks. (8 37) 452 155

El. p. info@nti-pn.lt

 

Dėl pasimatymų suteikimo skambinti tel. (8 37) 764 531

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

 

Naujienos

Saugaus eismo diena

2016-04-06

2016-04-06

 

Balandžio 6-ąją Lietuvoje minima Saugaus eismo diena. Suteikiant galimybę nuteistiesiems susimąstyti apie žmogiškąsias vertybes – gyvybę, sveikatą, atsakomybę už savo elgesį kelyje, balandžio 5 d. vyko renginys šiai dienai paminėti, kurį vedė socialiai atsakingos vairavimo mokyklos „ARV-Auto“ direktorius Valdas Šlepikas. Renginį svečias pradėjo šilta humoro doze ir tai bematant sutelkė dalyvaujančius jaunuolius įsigilinti į renginio temą. Nors esamuoju jaunuolių gyvenimo tarpsniu jie buvo įvardyti kaip saugiausi eismo dalyviai, vis tik anksčiau ar vėliau kiekvienas iš jų grįš į visuomenę, kasdienį eismo šurmulį ir todėl profesionalo perduotos žinios ir patarimai pasirodė naudingi visiems. Remiantis naujausiais įvairių tyrimų duomenimis klausytojams buvo pateikta namažai priežasčių, dėl kurių įvyksta skaudūs ir visiškai beprasmiai eismo įvykiai, paaiškinta, ką daryti ar ko nedaryti užtikrinant visų eismo dalyvių saugumą. Labiausiai nuteistųjų susidomėjimą kėlė galimybė patiems išbandyti, kaip pasikeičia žmogaus koordinacija ir aplinkos suvokimas, kai asmuo yra apsvaigęs nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų. Šis pasiūlymas jaunuoliams sukėlė didelę nuostabą, o svečiui iš krepšio ištraukus specialius akinius, imituojančius apsvaigusio žmogaus regėjimą, jų smalsumas dar labiau išaugo. Drąsiausi jaunuoliai pabandė pereiti tiesią liniją užsidėję lengvą, apysunkį bei sunkų girtumo laipsnius ir apsvaigimą nuo psichotropinių medžiagų imituojančius akinius. Stebintiesiems tai iš šalies sukėlė juoką, tačiau akinius išbandžiusieji vienareikšmiškai suprato, jog esant tokios būsenos valdyti transporto priemonę itin pavojinga.

Besiruošiantiems į laisvę nuteistiesiems buvo atsakyta į pateiktus klausimus, susijusius su vairuotojo profesijos pasirinkimu, pateikta informacija apie vairuotojo darbo privalumus bei atsakomybės prieš kitus eismo dalyvius naštą, reikalavimus ir sąlygas vairuotojo pažymėjimui įgyti.

Renginiui pasibaigus „ARV-Auto“ direktorius auditorijai palinkėjo kuo greičiau sugrįžti į visavertį visuomenės gyvenimą, tapti atsakingais eismo dalyviais ir savo pavyzdžiu kurti saugią aplinką kelyje.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2016 m. balandžio 7 d. 09:03
 

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos

 

Projektas