Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

Naujienos

Įstaigos komandos dalyvavimas „Sportturo“ pavasario turnyro mažajame finale

2019-05-07

Gegužės 5 dieną, sekmadienį, išaiškėjo Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus-pataisos namų jungtinės auklėtinių ir darbuotojų komandos „Kauno NTI-PN“ vieta KKL Pavasario „Sportturas“ taurės 2019 metų turnyre. Pralaimėjusi pusfinalio kovoje „Hidraulinės sistemos-2“ komandai, „Kauno NTI-PN“ ekipa „Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės 2019“ mažajame finale susitiko su „Gemavilos“ krepšininkais. Pirmuosius tris kėlinukus įstaigos komanda vijosi „Gemavilą“ ir atkakliai kovojo. Šios pastangos pasiteisino – ketvirtajame kėlinyje „Kauno NTI-PN“ pasivijo varžovus, išlygino rezultatą 75:75 ir išplėšė pratęsimą. Pratęsimo metu kova buvo apylygė ir komandos sužaidė lygiosiomis. Antrąjį pratęsimą rezultatu 91:98 sėkmingai užbaigė „Gemavilos“ ekipa ir iškovojo 3-iąją vietą.

Sveikiname varžovus, iškovojusius prizinę vietą, ir linkime pergalių „Kauno NTI-PN“ komandai, sėkmingai dalyvavusiai „Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės 2019“ turnyre, įgijusiai patirties ir įspūdžių. Komandos žaidimas suteikė daug gerų emocijų žiūrovams ir sirgaliams bei vieningai sutelkė jėgas vardan bendro tikslo – naudingai praleisti laisvalaikį, ugdyti valią ir suvokimą, kad atkakliai ir sistemingai dirbant galima daug ką nuveikti ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir gyvenime.

Informacija atnaujinta 2019 m. gegužės 7 d. 13:08