Laisvos darbo vietos


Visa informacija apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

Technikos g. 34, Kaunas

Tel.:   (8 37) 452 371
Faks. (8 37) 452 155

El. p. info@nti-pn.lt

 

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama 

 

Dėl pasimatymų suteikimo skambinti tel. (8 37) 764 531

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

 

Naujienos

Įstaigos auklėtinių pagalba Carito „Sriubos“ valgyklos darbuotojoms

2019-04-23

2019-04-23

 

Tapti reikalingam kitiems, įsitraukti į naudingą veiklą ir suprasti kitų poreikius padeda nuteistųjų dalyvavimas įvairiose socialinėse akcijose bei renginiuose. Į tokią akciją, kaip ir kasmet, Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus-pataisos namų auklėtinius pakvietė Kauno arkivyskupijos Carito „Sriubos“ valgyklos darbuotojai. Š. m. balandžio 17 dieną penki įstaigos 5 skyriaus auklėtiniai ir juos lydintys darbuotojai vyko į valgyklą ir padėjo darbuotojoms pasiruošti Atgimimo – šv. Velykų šventei: sutvarkė virtuvės ir salės patalpas, išvalė langus, sustūmė salėje stalus. Kauno arkivyskupijos Carito „Sriubos“ valgykloje nuolat lankosi žmonės, neturintys galimybės ar neišgalintys patys pasigaminti maisto. Darbo čia dirbančioms moterims kiekvieną dieną itin daug, tad pagalba čia visuomet yra laukiama. Erdvios ir šviesios, šios valgyklos darbuotojų nuolat prižiūrimos ir tvarkomos patalpos, suteikia jaukumo čia apsilankantiems skurstantiesiems. Džiaugiamės, kad įstaigos auklėtiniai gali prisidėti prie šventinės nuotaikos kūrimo valgyklos lankytojams bei pagelbėti Carito darbuotojoms jų nelengvame kasdieniame darbe.

Savanoriškas dalyvavimas tokiose akcijose, ištiesta pagalbos ranka benamiams, vienišiems ar jos stokojantiems skatina nuteistuosius būti pakantesnius, moko žmogiškos atjautos ir empatijos.

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. balandžio 23 d. 09:38
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos

 

Projektas