Laisvos darbo vietos


Visa informacija apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

Technikos g. 34, Kaunas

Tel.:   (8 37) 452 371
Faks. (8 37) 452 155

El. p. info@nti-pn.lt

 

Dėl pasimatymų suteikimo skambinti tel. (8 37) 764 531

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

 

Naujienos

Įstaigoje vyko Užgavėnių šventė

2019-03-07

2019-03-07

 

Užgavėnės – tai puiki proga prabudinti savyje pavasarį, nes per šią šventę tradiciškai ,,Žiema varoma iš kiemo“. Užgavėnių papročiai skelbia, kad jau reikia ruoštis naujiems darbams – ne už kalnų prasidėsiantys pavasaris, pabus gamta ir galima bus tvarkyti bei puoselėti aplinką.

Resocializacijos skyriaus 5-ame skyriuje esantys nuteistieji organizavo išeinančios žiemos ir ateinančio pavasario šventę – Užgavėnes. Jaunuoliams ši šventė buvo džiaugsmo, linksmybės, juoko, įvairiais papročiais, apeigomis, burtais apipinta diena, jungianti praeitį ir dabartį, galimybę būti ,,kitu“ – su kauke. Nuo pat ankstyvo ryto vieni gamino Užgavėnių valgius, stengdamiesi prikepti gardžių blynų, nes norėjo visus pavaišinti, kiti puošėsi persirengėlių rūbais. Jie pasijuto tarsi savotiškame dideliame liaudies teatre, tarsi dalyvaujantys karnavale, kuriame išryškinama daugelis gyvenamojo meto realijų. Nuteistieji noriai parodijavo čigonus, tykančius įstaigos darbuotojams išburti laimę, dvasininkus, norinčius palaiminti kiekvieną sutiktąjį, Kanapinį, Lašininį, Morę. Pagrindinis Užgavėnių šventės akcentas – Kanapinio ir Lašininio kova ir, žinoma, Morės deginimas penkto skyriaus kiemelyje dainuojant liaudišką dainą ,, Morę Morę sukūrensim“. Nuteistieji susibūrė į didelį ratą apie degančią Morę ir visi skandavo ,,Žiema, žiema, bėk iš kiemo“. Tikimės, kad jaunuoliams ši šventė priminė lietuvių liaudies papročius, tradicijas ir liks atmintyje išėjus į laisvę.

Resocializacijos skyriaus 5-to skyriaus darbuotojai padėkojo jaunuoliams už aktyvų dalyvavimą ruošiantis Užgavėnių šventei ir įteikė padėkos raštus, skatindami ir toliau dalyvauti sociokultūriniuose renginiuose bei gerai elgtis.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. kovo 7 d. 07:54
 

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos

 

Projektas