Laisvos darbo vietos


Visa informacija apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

Technikos g. 34, Kaunas

Tel.:   (8 37) 452 371
Faks. (8 37) 452 155

El. p. info@nti-pn.lt

 

Dėl pasimatymų suteikimo skambinti tel. (8 37) 764 531

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

 

Naujienos

Gegužės 1-ąją nuteistieji užbaigė sėjos ir aplinkos tvarkymo darbus

2019-05-06

2019-05-06

 

Minint Tarptautinę darbininkų dieną Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriuje-pataisos namuose 5-ame skyriuje buvo užbaigti sėjos bei kiemo tvarkymo darbai. Žaliuojantis ir šiltas pavasaris dovanojo gražias dienas lauko darbams nudirbti bei pasirūpinti šiltnamyje augančiomis daržovėmis. Geri orai skatina sodinti, sėti, gražinti aplinką – nuteistieji, esantys Resocializacijos skyriaus 5-ame skyriuje aktyviai įsijungė į sėjos bei daržovių sodinimo darbus. Gegužės 1 dieną buvo užbaigti sėjos (šiltnamyje jau auga agurkai, pomidorai), medelių sodinimo ir aplinkos tvarkymo darbai. Nors kiemelyje ir nėra didelis, tačiau jaunuoliai mokomi užsiauginti savų, ekologiškų daržovių. Ši veikla mažina jauniems žmonėms stresą ir ramina. Pastebima, kad Jaunuoliai iš patirties žino, jog savo rankomis užaugintos ir puoselėtos daržovės neabejotinai yra sveikesnės ir skanesnės už parduotuvėje perkamas. Jaunuoliai ypač domisi prieskoninių daržovių auginimu, klausinėja patarimų apie daržovių auginimą balkonuose.

Džiaugiamės, kad 5-to skyriaus kieme, lysvėse ir šiltnamyje jaunuoliai turi galimybę auginti ekologiškas daržoves. Jiems tai puiki patirtis, skatinanti jų teigiamą požiūrį į darbą, atsakomybę bei kruopštumą.

Gerai padirbėję vaikinai susirinko gerti arbatos, vaišinosi pačių iškeptu daržovių plokštainiu ir nusprendė kitą pavasarį auginti naujas prieskonines daržoves – smidrus (šparagus), nes yra įsitikinę, kad dirva palanki jų auginimui. Jaunuoliai džiaugėsi, kad turi galimybę ilsėtis ir gerai jaustis išpuoselėtame kiemelyje.

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gegužės 6 d. 12:50
 

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos

 

Projektas