Laisvos darbo vietos


Visa informacija apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

Technikos g. 34, Kaunas

Tel.:   (8 37) 452 371
Faks. (8 37) 452 155

El. p. info@nti-pn.lt

 

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama 

 

Dėl pasimatymų suteikimo skambinti tel. (8 37) 764 531

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

 

Naujienos

Užgavėnių šventė įstaigos auklėtiniams

2020-02-27

2020-02-27

 

Vasario 25 d. Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus-pataisos namų auklėtiniai šventė Užgavėnes. Resocializacijos 5-ojo skyriaus jaunuoliai kartu su čia dirbančiais specialistais, o pataisos namų 1-ojo ir 2-ojo būrio auklėtiniai kartu su Kauno „Aitvaro“ mokyklos pedagogais bei  Resocializacijos skyriaus specialistais šiai džiaugsmo, linksmumo, juoko, įvairiais papročiais, apeigomis, burtais apipintai dienai, jungiančiai praeitį ir dabartį, bei suteikiančiai galimybę būti kūrybišku, ruošėsi iš anksto. Savaitę prieš renginį gamino Užgavėnių kaukes, kūrė scenarijų, analizavo tautinius papročius. Resocializacijos 5-ojo skyriaus auklėtiniai, persirengę Užgavėnių personažais, iš ryto lankė įstaigos darbuotojus ir, dainuodami savo kūrybos dainas apie blynus ir aliejų bei pranašaudami ateitį, skleidė šventinę Užgavėnių nuotaiką. Vėliau, skambant muzikai, visus į žiemos pabaigos šventę sukvietė Kauno „Aitvaro“ mokyklos darbuotojai. Sporto salėje Užgavėnių dalyviai išbandė savo greitumą, vikrumą, rankų taiklumą ir akies žvitrumą, dalyvaudami įvairiose rungtyse ir žaidimuose. Greičiausių, taikliausių ir aktyviausių dalyvių laukė saldžios dovanos ir siurprizai. Netrūko šventėje ir tradicinių dainų bei Lašininio ir Kanapinio triukšmavimo, kurie netrukus visų stebėjusiųjų akivaizdoje stojo į didžiąją kovą. Pergale džiaugėsi Kanapinis. Tuomet visi Užgavėnių dalyviai kieme sudegino Morę, skanavo Užgavėnių gardumynus, dalinosi šventės įspūdžiais ir nuotaikingomis akimirkomis.

Dėkojame Kauno „Aitvaro“ mokyklos kolektyvui ir Resocializacijos skyriaus specialistams už nuostabią, įspūdžių kupiną šventę.

 

 

     

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. kovo 10 d. 11:49
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos

 

Projektas