Laisvos darbo vietos


Visa informacija apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

Technikos g. 34, Kaunas

Tel.:   (8 37) 452 371
Faks. (8 37) 452 155

El. p. info@nti-pn.lt

 

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama 

 

Dėl pasimatymų suteikimo skambinti tel. (8 37) 764 531

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

 

Naujienos

Tarptautinė vaikų gynimo diena

2019-06-03

2019-06-03

 

„Padėkime vaikams žengti į tikrųjų vertybių pasaulį“.

(monsinjoras. Kazimieras Vasiliauskas).

 

Vaikystė – tai pats gražiausias žmogaus gyvenimo etapas. Deja, ne visada vaikystė būna šviesi, kartais trūksta tėvų meilės ar priežiūros, kad nepilnamečių vaikystė būtų laiminga.

Vasara prasideda gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena, kuri kasmet minima jaunuoliams, esantiems Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriuje-pataisos namuose. Visus vaikus ir į šventę susirinkusius dalyvius pasveikino įstaigos kapelionas kunigas Audrius Mikitiukas. Šiltus sveikinimo žodžiu vaikams tarė ir Kauno ,,Aitvaro“ mokyklos mokytojai. Gerai nuotaikai sukurti renginį įgarsino Kauno ,,Aitvaro“ mokyklos muzikos mokytojas Andrius, pakvietęs visus kartu sudainuoti dainą ,,O mes vaikai“. Vėliau jaunuoliai užrašė savo svajones, dėjo į balionus ir paleido į dangų, tikėdami jų išsipildymo. Sudainavę dainą ,,Išgalvotas gyvenimas“ jaunuoliai būrėsi arčiau aukuro ir stengėsi ant lapelių užrašytas savo nuodėmes paversti pelenais. Renginiui artėjat į pabaigą Resocializacijos 5-to skyriaus specialistė Ina Aušrytė Gustienė pakvietė kapelioną įteikti vaikams padėkos raštus už iniciatyvą ir kruopštų darbą puoselėjant 5-to skyriaus kiemelį. Tarptautinę vaikų gynimo dienos šventės metu prasidėjo ir vasaros spartakiada. Jaunuolių atmintyje neišblės tos dienos renginys, skirtas jiems. Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Tai pagrindinė sąlyga kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. birželio 3 d. 12:41
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos

 

Projektas