Laisvos darbo vietos


Visa informacija apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

Technikos g. 34, Kaunas

Tel.:   (8 37) 452 371
Faks. (8 37) 452 155

El. p. info@nti-pn.lt

 

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama 

 

Dėl pasimatymų suteikimo skambinti tel. (8 37) 764 531

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

 

Naujienos

Šv. Kūčių popietė

2019-12-30

2019-12-30

 

„Kalėdos yra puikus laikas sustoti, o sustojus pamatyti tuos, kurie yra šalia“.

Jau tradiciškai Resocializacijos 5-tame skyriuje esantiems nuteistiesiems organizuota Šv. Kūčių popietė, kurioje dalyvauti buvo kviečiami ir nuteistųjų artimieji. Kiekvienais metais darbuotojai stengiasi, kad prie Šv. Kūčių stalo susėstų kuo daugiau nuteistųjų artimųjų, nes Šv. Kūčios – tai šeimos santarvės diena.

Jaunuoliai nuo ankstyvo ryto tvarkė patalpas, ruošė valgius, stengdamiesi jų pasigaminti ir pirmajai Šv. Kalėdų dienai. Kalėdos – geras laikas: mielas, atleidžiantis, gailestingas, malonus.

Įstaigos kapelionas Audrius Mikitiukas visus auklėtinius ir svečius pakvietė į skyriuje įrengtą jaukią koplytėlę bendrai maldai ir palaiminimui. Į Šv. Kūčių popietę atvyko ir visus su Šv. Kūčiomis pasveikino direktoriaus pavaduotojas, atliekantis direktoriaus funkcijas, Vilmantas Dambrauskas, linkėdamas šventinio džiaugsmo, ramybės ir geresnių, viltingesnių ateinančių metų. Kunigas Audrius Mikitiukas nuteistuosius patikino, kad Šv. Kūčių bei Kalėdų dienomis ištarti linkėjimai turi nepaprastos galios, kad Šventos Kalėdos yra didelio džiaugsmo šventė, kuriuo dalijamės sveikindami vieni kitus. Kunigas ir susirinkusieji į šventę pagyrė jaunuolius už gražiai papuoštą eglutę, patalpas ir sukurtą Šv. Kalėdų simbolį – prakartėlę.Kapelionas linkėjo prisiliesti prie Kalėdų paslapties, skleisti šviesą, būti nuoširdiems ir atidesniems vieni kitiems.

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gruodžio 30 d. 09:32
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos

 

Projektas