Laisvos darbo vietos


Visa informacija apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

Technikos g. 34, Kaunas

Tel.:   (8 37) 452 371
Faks. (8 37) 452 155

El. p. info@nti-pn.lt

 

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama 

 

Dėl pasimatymų suteikimo skambinti tel. (8 37) 764 531

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

 

Naujienos

Skelbiama kandidatų į Lygtinio paleidimo iš Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus-pataisos namų komisiją atranka

2014-04-14

Skelbiama kandidatų į Lygtinio paleidimo iš Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus-pataisos namų komisiją atranka

 

Nuo 2014 m. liepos 1 d. bus atnaujinta Lygtinio paleidimo iš Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus-pataisos namų komisijos (toliau – Komisija) sudėtis.

Įsigaliojus Probacijos įstatymui nuo 2012 m. liepos 1 d. Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriuje-pataisos namuose, kaip ir kitose laisvės atėmimo vietose, veikia Kalėjimų departamento direktoriaus įsakymu sudaryta Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisija, veikianti visuomeniniais pagrindais ir priimanti sprendimus dėl nuteistųjų prašymų lygtinai paleisti iš pataisos įstaigos. Komisija sudaroma vieneriems metams ir nuo 2014 m. liepos 1 d. bus atnaujinta jos sudėtis.

Į Komisijos sudėtį gali būti skiriami vietos savivaldybės vykdomosios institucijos, vaiko teisių apsaugos tarnybų atstovai, asociacijų, religinių bendruomenių ar bendrijų, švietimo įstaigų, nuteistųjų socialinę reabilitaciją pataisos įstaigoje vykdančių ir kitų institucijų ar įstaigų atstovai, savanoriai. Komisijos nariu gali būti vyresnis kaip 25 metų asmuo, atitinkantis nepriekaištingos reputacijos kriterijus, nustatytus Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatyme.

Maloniai kviečiame minėtų institucijų, organizacijų vadovus deleguoti savo atstovus į Komisijos sudėtį. Taip pat laukiami ir asmenys, pageidaujantys aktyviai dalyvauti nuteistųjų lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos procese.

Komisijos nario darbo krūvis – preliminariai 1-2 posėdžiai per mėnesį. Komisijos nario veikla neatlygintina.

Kandidatai turi iki 2014 m. gegužės 5 d. pateikti raštišką prašymą Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktoriaus vardu (prašymas gali būti laisva forma), taip pat pateikti gyvenimo aprašymą (CV), kuriame prašytume nurodyti savo darbinę patirtį.

Teikiamuose dokumentuose būtina nurodyti: vardą ir pavardę; asmens kodą; gyvenamąją vietą; eitas pareigas ir tarnybos valstybės ar savivaldybių institucijose ir įstaigose laikotarpį; deleguojančios institucijos (jeigu yra) pavadinimą, kodą, adresą; laisvės atėmimo įstaigą, kurioje veikiančios Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisijos nariu pretendentas nori dalyvauti.

Asmenys, pageidaujantys tapti Komisijos nariais, taip pat turi pateikti pasirašytą rašytinį sutikimą dėl atitikties nepriekaištingos reputacijos kriterijams tikrinimo.

Rekomenduojamas rašytinio prašymo ir sutikimo dėl atitikties nepriekaištingos reputacijos kriterijams tikrinimo formas rasite čia.

Dokumentus galima pristatyti arba atsiųsti paštu į Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus-pataisos namų Administracijos reikalų skyrių (Technikos g. 34, 51334 Kaunas).

Telefonas pasiteirauti – (8 37) 452 371.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. balandžio 14 d. 16:02
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos

 

Projektas