Laisvos darbo vietos


Visa informacija apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

Technikos g. 34, Kaunas

Tel.:   (8 37) 452 371
Faks. (8 37) 452 155

El. p. info@nti-pn.lt

 

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama 

 

Dėl pasimatymų suteikimo skambinti tel. (8 37) 764 531

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

 

Naujienos

Rudenėlio šventė

2018-10-04

2018-10-04

 

Ruduo – tai spalvingiausias metų laikas, kai gamta nusidažo įvairiomis spalvomis. Tradiciškai, kaip ir kiekvienais metais, Socialinės integracijos į visuomenę poskyryje buvo surengta Rudenėlio šventė. Renginio dalyviai susirinko jaukioje Meno studijoje. Socialinės integracijos į visuomenę poskyrio vedėja Ina Aušrytė Gustienė ir direktoriaus pavaduotojas Vilmantas Dambrauskas pasveikino visus susirinkusius. Besiruošdami šventei Socialinės integracijos į visuomenę poskyrio nuteistieji suko galvas, kokius originalius darbelius būtų galima padaryti bei pristatyti rudens gėrybes, ekologiškai užaugintas poskyrio kiemelio teritorijoje. Nuteistieji vėrė kaštonų bei gilių karolius, kuriuos dovanojo susirinkusiems, sveikino visus eilėmis apie rudenį, minė mįsles, pravedė viktoriną apie rudenį.

Auklėtiniams buvo įteikti padėkos raštai už kruopštų darbą dalyvaujant agrokultūrinėje veikloje, prižiūrint Socialinės integracijos į visuomenę poskyrio aplinką. Ši sezoniška šventė vaikinams leidžia ugdyti draugiškumą, kūrybiškumą, aktyvumą, meilę gamtai, pagarbą duonai, mokyti kultūringo elgesio dalyvaujant renginiuose. Nuteistieji parodė iniciatyvą praplėsti šventės turinį ir nutarė surengti draugiškas sporto rungtynes, per kurias žaidė stalo tenisą, rungtyniavo štangos spaudimo varžybose. Labiausiai motyvuotiems ir rungtyse nugalėjusiems jaunuoliams buvo skirtos padėkos ir diplomai.

Rudenėlio šventės organizavimo tikslas – turtinti žinias apie rudenį, jo gėrybes, skiepyti sveiką gyvenseną, ugdyti nuteistųjų suvokimą apie ekologišką daržininkystę, agrokultūrinės veiklos prasmę ir gebėjimą dalyvauti procese nuo daržovių užauginimo iki patiekalų pateikimo ant stalo bei konservavimo žiemai. Po renginio visi prie arbatos puodelio dalijosi mintimis, planais, aptarė, ką būtų galima auginti žiemos laikotarpiu patalpose ant palangių.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. spalio 4 d. 08:36
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos

 

Projektas