Laisvos darbo vietos


Visa informacija apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

Technikos g. 34, Kaunas

Tel.:   (8 37) 452 371
Faks. (8 37) 452 155

El. p. info@nti-pn.lt

 

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama 

 

Dėl pasimatymų suteikimo skambinti tel. (8 37) 764 531

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

 

Naujienos

Įstaigos auklėtinių išvyka į Šiluvą

2018-09-20

2018-09-20

 

Rugsėjui įpusėjus Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus-pataisos namų auklėtiniai, lydimi įstaigos darbuotojų, lankėsi Šiluvoje. Išvykos tikslas – aplankyti piligrimus iš viso pasaulio traukiančią vietovę ir pėsčiomis nukeliauti Piligrimų taku su Kryžiaus kelio koplytstulpiais. Kelionę organizavo Šventosios šeimos kongregacijos vienuolė sesuo Fausta Rasa Palaimaitė ir Kauno seserų Benediktinų vienuolyno sesuo Benedikta. Seserys Fausta ir Benedikta aktyviai dalyvauja įstaigos auklėtinių resocializacijos procese ir sudaro sąlygas nuteistiesiems dalyvauti sielovados veiklose. Šį kartą pakvietusios bausmę atliekančius jaunuolius į piligrimystės tradicijomis garsėjančią Šiluvą, vienuolės jaunuolius supažindino su Švč. Mergelės Marijos apsireiškimu garsėjančiu miesteliu, aplankė Šiluvos bažnyčia, koplyčią, dalyvavo Šv. Mišiose, keliavo per Šiluvos šilą vedančiu Piligrimų taku.

Šios išvykos metu įstaigos auklėtiniai taip pat susitiko su išsilaisvinusiu iš priklausomybės ir savo gyvenimą pakeitusiu Žanu Talandžiu, kuris šių metų pavasarį lankėsi nepilnamečių pataisos namuose, o vasaros pradžioje buvo pasikvietęs jaunuolius į paties įkurtą sodybą priklausomybių kamuojamiems žmonėms.

Bendras susikaupimas maldai, pamąstymas apie gyvenimo vertę, teisingo kelio radimą ir nuoširdus bendravimas su seserimis Fausta bei Benedikta ir Žanu Talandžiu – tai paskata bausmę atliekantiems jaunuoliams stengtis atrasti dvasines bei dorovines vertybes savo gyvenimo kelyje ir daugiau nebepaklysti, augti tikėjime.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. rugsėjo 20 d. 08:33
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos

 

Projektas