Laisvos darbo vietos


Visa informacija apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

Technikos g. 34, Kaunas

Tel.:   (8 37) 452 371
Faks. (8 37) 452 155

El. p. info@nti-pn.lt

 

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama 

 

Dėl pasimatymų suteikimo skambinti tel. (8 37) 764 531

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

 

Naujienos

Kauno nepilnamečių tardymo izoliatorius-pataisos namai skatina ir palaiko savanorių ugdomąsias veiklas

2020-04-28

2020-04-28

 

Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriuje-pataisos namuose karantino laikotarpiu auklėtiniams nevykdomi užsiėmimai, kuriuos vesdavo įvairių organizacijų atstovai, taip pat nevyksta ir savanorių veiklos. Pasiilgome savanorių, kurie bendraudami ir vykdydami savo prasmingą veiklą su nuteistaisiais, suteikdavo tiek nuteistiesiems, tiek ir įstaigos darbuotojams naujų minčių ir džiaugsmo. Savanorių pozityvi veikla, kūryba, iniciatyvos ar pokalbis galimai tapdavo dar vienu padrąsinimu, postūmiu bausmę atliekančiam asmeniui kurti kitokį gyvenimą. Pasibaigus karantinui laukiame šių labai svarbių nuteistųjų resocializacijai žmonių sugrįžtant ir vėl aktyviai prisijungiant prie veiklos įstaigoje. Siekiant maksimaliai naudingo tiek savanoriams, tiek nuteistiesiems savanorystės proceso įstaigoje, Resocializacijos skyriaus specialistė Fausta Palaimaitė moderavo pasiruošimo savanorystei, jos vykdymo ir grįžtamo ryšio procesą – parengė savanorio anketą, kurioje norintis į įstaigą atvykti savanoris turi įsivardyti paskatą vykdyti veiklą, veiklos motyvų aptarimą su grupės vadovu; motyvavimą – informacinę paskaitą, savanorio atmintinę, veiklos planavimą ir jos vykdymą bei veiklos ir patirties aptarimą.

Džiaugiamės kiekvieno savanorio vykdoma ugdomąja veikla, susitikimais, kurie yra svarbi nuteistųjų resocializacijos dalis ir nekantriai laukiame naujų susitikimų.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. balandžio 28 d. 08:42
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos

 

Projektas