Laisvos darbo vietos


Visa informacija apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

Technikos g. 34, Kaunas

Tel.:   (8 37) 452 371
Faks. (8 37) 452 155

El. p. info@nti-pn.lt

 

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama 

 

Dėl pasimatymų suteikimo skambinti tel. (8 37) 764 531

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

 

Naujienos

Įstaigos auklėtiniai dalyvauja karjeros dienų renginiuose

2019-09-03

2019-09-03

 

Š. m. rugpjūčio 28 dieną, rugsėjo 3 ir 10 dienomis Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus-pataisos namų auklėtiniai organizuojamas trijų renginių ciklas: „Aš žinau! Aš galiu! Aš gavau darbą!“. Visi šie renginiai orientuoti auklėtinių į karjerą bei įsidarbinimą, o idėja dėl jų kilo VšĮ „Integracijos centras“ atstovėms, įstaigoje vykdančioms Erasmus + projekto „Climb-Over“ veiklas.

Pirmasis šio ciklo renginys jau įvyko rugpjūčio 28 dieną. Jis buvo skirtas psichologiniam savęs ir savo gerųjų savybių atradimui bei įsivertinimui. Jaunuoliai, padedami profesinio augimo konsultantės Linos Danienės, renginio metu galėjo pamąstyti, susidėlioti mintis ir išsiaiškinti tai, kas jiems svarbu, kas domina, kokias stiprybes jie turi ir kaip panaudojant jas galima susikurti galimybes pokyčiams. Jauniems žmonėms dažnai būna sunku apsispręsti ir susirasti jiems tinkančią profesiją, todėl lektorė Lina Danienė motyvavo įstaigos auklėtinius ieškoti, domėtis, kelti sau klausimus ir atrasti tai, kas padėtų užpildyti gyvenimą prasminga, teikiančia džiaugsmą darbine veikla.

Antroji renginio dalis buvo skirta susipažinimui su CV koncepcija. Karjeros specialistė Vytautė Jurgaitytė pristatė įstaigos auklėtiniams, kaip tinkamai parengti patrauklų gyvenimo aprašymą, kaip išvengti klaidų, pateikiant informaciją apie save ir sudominti potencialų darbdavį. Karjeros specialistė taip pat patarė, kaip tinkamai susikurti ir parašyti motyvacinį laišką, kad jis akcentuotų asmeninius gebėjimus, atspindėtų įmonės veiklos sritį ir sulauktų atsako iš darbdavio.

Tikslui pasiekti reikia įdėti nemažai pastangų ir žinių. Įstaigoje pradėtas vykdyti karjeros renginių ciklas suteiks jaunuoliams žinių, padės išsiaiškinti individualius norus ir rasti priemones tikslui pasiekti.

Kituose karjeros renginių ciklo dalyse įstaigos auklėtiniai sužinos, kaip elgtis darbo pokalbio metu ir dalyvaus praktiniame žinių patikrinime – darbo pokalbio dėl konkrečios norimos darbo vietos simuliacijoje. Renginius ves kviestiniai ekspertai bei aktoriai.

Dėkojame organizatoriams ir lektoriams už pagalbą resocializacijos procese ir laukiame kituose renginiuose.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. rugsėjo 3 d. 10:33
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos

 

Projektas