Laisvos darbo vietos


Visa informacija apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

Technikos g. 34, Kaunas

Tel.:   (8 37) 452 371
Faks. (8 37) 452 155

El. p. info@nti-pn.lt

 

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama 

 

Dėl pasimatymų suteikimo skambinti tel. (8 37) 764 531

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

 

Naujienos

Erasmus + projekto „Climb-Over“ veiklų įgyvendinimas Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriuje-pataisos namuose

2019-06-28

2019-06-28

 

Š. m. birželio 25 – rugpjūčio 26 dienomis Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriuje-pataisos namuose bus įgyvendinamos Erasmus + projekto „Climb-Over“ veiklos. Organizatorių VšĮ „Integracijos centras“ projekte įstaiga dalyvauja partnerio teisėmis. Projekto tikslas – rasti būdus nusižengiančiam ir nenusižengiančiam jaunimui bei jaunimo darbuotojams dirbti kartu ir patikrinti projekto metu sukurtą metodiką, skirtą jaunųjų pažeidėjų įtraukimui į darbą su jaunimu ir išvengti nepilnamečių nusikalstamumo. Birželio 25 d., įvadinio renginio metu buvo plačiau pristatytas projektas, jo veiklos nuteistiesiems ir suinteresuotų organizacijų integracija į šias veiklas. Renginyje dalyvavo projekto iniciatoriai ir organizatoriai VšĮ „Integracijos centras“, savo veiklas pristatė Kauno Dainavos jaunimo centras, Atviro jaunimo centras „Vartai“, iniciatyvinė grupė „Judam“, viešėjo Lietuvos reperis Omerta. Visą popietę jaunuoliai dalyvavo įvairiose organizatorių ir projekto svečių organizuotose veiklose, užsiėmimuose, pertraukėlių metu vaišinosi VšĮ „Integracijos centro“ projektų vadovės Indrės Jurgelevičiūtės renginiui užsakytomis vaišėmis, bendravo su projekto dalyviais neoficialioje aplinkoje, vėliau klausėsi Lietuvos reperio Omertos išsakytų minčių. Po malonaus nuovargio ir aktyvių veiklų gausos jaunuoliai jau laukia kito projekto „Climb-Over“ renginio, numatyto birželio 29 dieną – krepšinio 3x3 varžybų. Visą vasarą jaunuoliai taip pat galės dalyvauti šiose projekto pristatomose veiklose: stalo žaidimai, estafetės, tapyba ant vandens, atviručių dirbtuvės, šri lankietiško maisto gamyba, protų mūšis, XBOX turnyras. Planuojamos ir išvykos už įstaigos ribų – į Valstybės dienos renginius bei Kapueiros dienos renginį.

Erasmus + projektas „Climb-Over“ vienija partnerius iš Lietuvos, Kroatijos ir Jungtinės Karalystės. Šių šalių atstovai dalyvauja mokymuose, kurie organizuojami įvairiose šalyse ir yra 2 metų trukmės Erasmus + projekto „Climb-Over“ dalis. Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus-pataisos namų Resocializacijos skyriaus specialistė ir Saugumo valdymo skyriaus jaunesnioji specialistė lankėsi partnerių susitikimuose Jungtinėje Karalystėje, Saugumo valdymo skyriaus jaunesnysis specialistas vyko dalyvauti partnerių susitikime Vietname. Visi projekto partnerių susitikimai bei vykdomos veiklos su bausmę atliekančiais jaunuoliais yra orientuotos į opios šiuolaikinės visuomenės problemos – jaunimo nusikalstamumo – sprendimo paieškas. Susitikimų metu partneriai dalijasi gerąja patirtimi apie vykdomas priemones, kuriomis siekiama kiek įmanoma labiau sumažinti jaunimo galimybes patekti į baudžiamosios teisenos sistemą, didinti jaunimo pasitikėjimą savimi bei parodyti, kad jie gali gyventi prasmingiau, kalbama apie tai, kaip užkirsti kelią jaunimui įsitraukti į organizuotą nusikalstamumą.

Erasmus + projekto „Climb-Over“ vykdymo metu tiek įstaigos darbuotojai, tiek bausmę atliekantys jaunuoliai turi galimybę aktyviai įsitraukti į veiklas, skatinančias keisti visuomenės nuomonę apie socialinę atskirtį patiriančius jaunuolius, plečiančias akiratį, dalyvauti kuriant metodus, padėsiančius sėkmingai integruoti bausmę atliekančius jaunuolius į visuomenę.

 

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. birželio 28 d. 13:49
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos

 

Projektas