Laisvos darbo vietos


Visa informacija apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

Technikos g. 34, Kaunas

Tel.:   (8 37) 452 371
Faks. (8 37) 452 155

El. p. info@nti-pn.lt

 

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama 

 

Dėl pasimatymų suteikimo skambinti tel. (8 37) 764 531

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

 

Naujienos

Bendrystės diena Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriuje-pataisos namuose

2019-07-17

2019-07-17

 

Liepos 15 dieną, pataisos namuose Šventosios Šeimos vienuolijos seserys ir kiti jaunimo savanoriai organizavo Bendrystės dieną – tarsi vienos dienos stovyklą. Iš viso kartu su įtaigoje esančiais jaunuoliais šią dieną kartu užsiėmimuose dalyvavo 18 svečių. 40 nuteistųjų panoro šią dieną praleisti kartu, iš jų vos keli pakėlė rankas kažkada dalyvavę teminėse stovyklose.

Nuo ryto iki pat vakarienės jaunuoliai atliko įvairias komandines užduotis, žaidė, dainavo, bendravo, klausėsi savanorių pasidalijimų apie draugystę ir bendravimą, patys kūrė savo grupės herbą, šūkį, komandos pasirodymą.

Popietinis laikas buvo skirtas komandinėms užduotims atlikti: įveikti minų lauką, sumėtyti reikiamą skaičių baudų, paskraidyti kilimu, išmokti komandinio žongliravimo, pavaizduoti savo kaukes. Kauno apskrities bendruomenės pareigūnės atvežė Pabėgimo kambarį, iš kurio pavyko ištrūkti vos vienai komandai. Tačiau svarbiausia, kad jaunimo tikslas buvo ne kuo greičiau, bet kuo darniau, pagarbiau, mandagiau, tyliau ir draugiškai įveikti užduotis. Už tai ir buvo skiriami įvertinimo taškai. Buvo gražu žiūrėti, kaip uoliai ir susiklausę visi siekė darnaus pasirodymo, norėdami būti geriausi.

Vakarinėje renginio dalyje darniai skambėjo visų dainuojama daina „Būkim draugais“, kiekvienos grupelės pasirodymas, dovanėlių išsidalijimas ir gerų žodžių vieni kitiems atminimo atvirutėje rašymas.

Savanoriai, iš kurių daugelis jau ne pirmą kartą lankėsi įstaigoje, po darbo valandų dar nenorėjo skirstytis ir dalijosi džiaugsmu ir noru vėl sugrįžti. Tikrai prasmingai praleista diena. O jaunuoliai dar nepasibaigus renginiui klausinėjo „Kada bus vėl?“

Dėkojame Kauno dienos redakcijai, Kauno apskrities bendruomenės pareigūnams, Kauno apygardos prokurorams, Kėdainių profesinio rengimo centrui, daugeliui pavienių žmonių, palaikantiems geras iniciatyvas savo pagalba ir Bendrystės dieną parėmusiems savo dovanėlėmis.

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. liepos 17 d. 07:46
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos

 

Projektas