Laisvos darbo vietos


Visa informacija apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

Technikos g. 34, Kaunas

Tel.:   (8 37) 452 371
Faks. (8 37) 452 155

El. p. info@nti-pn.lt

 

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama 

 

Dėl pasimatymų suteikimo skambinti tel. (8 37) 764 531

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

 

Naujienos

5-o skyriaus nuteistieji minėjo katalikų šventę Grabnyčias

2020-02-06

2020-02-06

 

Liaudies išmintis byloja, kad per Grabnyčias jau pakvimpa pavasariu, nubąla beržų tošis, o paukščiai nuo stogo gaudo varveklių lašus.

Resocializacijos 5-ame skyriuje esantiems nuteistiesiems organizuota religinė šventė Grabnyčios. Ta proga skyriaus kiemelyje pražydusiomis snieguolėmis nuteistieji papuošė savo koplytėlę. Grabnyčių dienai paminėti atvyko įstaigos kapelionas kunigas Audrius Mikitiukas, kuris aukojo Šv. Mišias, taip pat pasakojo jaunuoliams apie bažnyčiose vasario 2-ą dieną šventinamas žvakės, uždegamas gresiant pavojui ar netekties atveju. Nuteistieji sužinojo daug įdomios ir naudingos informacijos – ką simbolizuoja ši šventė, apie Grabnyčių pavadinimo kilmę, kaip apskaičiuojama Grabnyčių data. Retas kuris iš jaunuolių būdami laisvėje eidavo į bažnyčią, todėl apie Grabnyčių šventę net nebuvo girdėję. Nuteistieji kartu su kapelionu sukalbėjo maldą, kunigas visus palaimino, palinkėjo ramybės. Vėliau visi kartu su kapelionu sėdo prie stalo pokalbiui prie arbatos puodelio, planavo artėjančią Užgavėnių šventę, svarstė kūrybines idėjas persirengėlių personažams įkūnyti.

Organizuojamų socialinės reabilitacijos priemonių metu ugdomi gebėjimai puoselėti tautines tradicijas, papročius, lavinama tautinės kultūros samprata.

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. vasario 6 d. 10:38
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos

 

Projektas